+371 67324146

Sveicam ar Ekselences medaļu WorldSkills 2022 prasmju konkursā Grafikas dizains.

Starp labākajiem jaunajiem profesionāļiem WorldSkills 2022 prasmju konkursā Grafikas dizains, kas notika no 12. līdz 15. oktobrim Āravā, Šveicē, Rīgas Valsts tehnikuma absolvents Edgars Ancītis izcīnīja ekselences medaļu. Viņš ieguva 9. vietu, sacenšoties ar 22 konkursantiem. Ekselences medaļu pasniedz konkursantiem, kuri sasnieguši vismaz 700 punktu no maksimāli iespējamajiem 1000. Edgars konkursā  ieguva 717 punktus. 

“Es jūtos lieliski, esmu sasniedzis savu mērķi! Kā konkursants vairs nevarēšu sacensties Skills konkursos, bet glabāšu daudz labas atmiņas par tiem,” stāsta E. Ancītis. Pasaules konkursā WorldSkills var sacensties dalībnieki vecumā līdz 22 gadiem, savukārt EuroSkills konkursā līdz 25 gadu vecumam, kā arī katrā konkursā viens konkursants var piedalīties vienu reizi.   Kopumā E. Ancītis ir apmierināts ar savu sniegumu, jo ekselences medaļas iegūšana sagādāja patīkamu pārsteigumu. E. Ancītis atzīst: “Tas ir papildu pierādījums man pašam, ka es varu pierādīt sevi un izdarīt daudz vairāk nekā man šķiet.”

Latvijas Mākslas akadēmijas docētājs un WorldSkills galvenā eksperta vietnieks Ivs Zenne atzīst: “Sajūtas ir ļoti labas, pierādījām, ka vienmēr varam konkurēt ar pasaules līmeņa profesionāļiem. Es biju diezgan pārliecināts, ka Edgars iegūs ekselences medaļu, jo kopš pagājušā gada dalības EuroSkills 2021 viņš ir ļoti audzis savās prasmēs.”Skatīt vairāk:  Foto galerija ar konkursa norisi pieejama VIAA Flickr (https://flic.kr/s/aHBqjAbpKy) kontā. Aicinām sekot līdzi citu konkursu norisei SkillsLatviaFacebook lapā, Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā (https://www.viaa.gov.lv/lv), kā arī Facebook (https://www.facebook.com/VIAA.LV/) un Twitter (https://twitter.com/VIAA_LV) kontos. Plašāka informācija par konkursu atrodama https://www.viaa.gov.lv/lv/jaunums/devini-jauniesi-parstaves-latviju-pasaules-jauno-profesionalu-meistaribas-konkursa-worldskills-2022.

Dalīties

Jaunākās publikācijas