+371 67324146

Tikšanās ar absolventiem kvalifikācijas Loģistikas darbinieks audzēkņiem

2022. gada 19. oktobrī Komercdarbības nodaļas Loģistikas darbinieka kvalifikāiju apgūstošie izglītojamie no GL1, GL2-1, GL2-2, GL3-1, GL3-2, GL4-1 un GL4-2 grupām tikās ar PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” absolventiem Andreju Šēferu, Robertu Kundziņu un Inesi Reinfeldi, kā arī ar uzņēmuma JAS Worldwide pārstāvi Daci Dukati.

Izglītojamajiem bija lieliska iespēja uzklausīt absolventu stāstījumus par pieredzēto mācību procesu tehnikumā, grūtībām un izaicinājumiem, katra pieredzi ceļā uz diplomu. Katrs no absolventiem dalījās pieredzē kā veiksmīgāk atrast prakses vietu un vēlāk arī darbu apvienot ar studijām augstskolā. Aicinot izglītojamos izmantot lietderīgi mācību laiku tehnikumā un iegūtās zināšanas, ieteikums no absolventu puses bija turpināt sevi pilnveidot arī turpmāk.

Uzņēmuma JAS Worldwide pārstāve D. Dukate aizraujoši prezentēja uzņēmumu, kuru viņa pārstāv, kā arī uzņēmuma attīstības perspektīvas un to, ko tas var dot mūsu izglītojamajiem, piedāvājot arī iespēju startēt tajā kā praktikantiem dažādās uzņēmuma struktūrās. D.Dukate uzsvēra, ka galvenais, ko uzņēmums augstu novērtē jauniešos, ir attieksme.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā