+371 67324146

Tikšanās ar absolventiem kvalifikācijas Loģistikas darbinieks audzēkņiem

2022. gada 19. oktobrī Komercdarbības nodaļas Loģistikas darbinieka kvalifikāiju apgūstošie izglītojamie no GL1, GL2-1, GL2-2, GL3-1, GL3-2, GL4-1 un GL4-2 grupām tikās ar PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” absolventiem Andreju Šēferu, Robertu Kundziņu un Inesi Reinfeldi, kā arī ar uzņēmuma JAS Worldwide pārstāvi Daci Dukati.

Izglītojamajiem bija lieliska iespēja uzklausīt absolventu stāstījumus par pieredzēto mācību procesu tehnikumā, grūtībām un izaicinājumiem, katra pieredzi ceļā uz diplomu. Katrs no absolventiem dalījās pieredzē kā veiksmīgāk atrast prakses vietu un vēlāk arī darbu apvienot ar studijām augstskolā. Aicinot izglītojamos izmantot lietderīgi mācību laiku tehnikumā un iegūtās zināšanas, ieteikums no absolventu puses bija turpināt sevi pilnveidot arī turpmāk.

Uzņēmuma JAS Worldwide pārstāve D. Dukate aizraujoši prezentēja uzņēmumu, kuru viņa pārstāv, kā arī uzņēmuma attīstības perspektīvas un to, ko tas var dot mūsu izglītojamajiem, piedāvājot arī iespēju startēt tajā kā praktikantiem dažādās uzņēmuma struktūrās. D.Dukate uzsvēra, ka galvenais, ko uzņēmums augstu novērtē jauniešos, ir attieksme.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs