+371 67324146

Karjeras nedēļa ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!”

No 17. līdz 21. oktobrim visā Latvijā notika Karjeras nedēļa, kuru organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar reģionālajiem partneriem. Šogad Karjeras nedēļa atzīmēja savu desmitgadi ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!”, aicinot ikvienu, īpaši skolēnus, izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas.

Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas 5. klases skolēni viesojās tehnikumā, izzinot savas profesionālās superspējas Kokasptrādes un Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļā pie darbnīcu vadītājiem Kristīnes Kalniņas un Valda Kviļa. Nodaļu piedāvātās meistardarbnīcas padarīja viesošanos vēl aizraujošāku un skolēniem saistošā veidā bija iespējams ne vien iegūt jaunas zināšanas, bet arī darboties praktiski.

Paralēli aktivitātēm, karjeras konsultante Solveiga Keistere organizēja nelielu ekskursiju, kuras laikā pārrunāja skolā iegūto zināšanu un prasmju pielietojumu, izvēloties profesiju nākotnei. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs