+371 67324146

Sadarbība ar ”Arctic Paper” un  LMA – pētījumā par melnbalta attēla reproducēšanu

Sadarbība ar ” Arctic Paper”  un Latvijas mākslas akadēmijas docētāju, grafikas dizaineri Ivu Zenni, tiek veikts praktisks pētījums par tehnoloģisko procesu, pirmsdrukas sagatavošanu ietekmi uz melnbalta attēla reproducēšanu.  

1. posmā tiek veikta testa druka, lai noskaidrotu iespiedkrāsu secības ietekmi uz attēlu. Dažādu marku melnās krāsas ietekmi uz attēlu.  

2. posmā tiks noskaidrotas optimālās krāsu dalījuma līknes, rastra punkta izplūšanas kompensācija — tā ietekme uz attēla reprodukciju. 

3. posmā tiks drukāti attēlu paraugi, veidots izdales un paraugmateriāls, balstoties uz iepriekš sasniegtiem rezultātiem. 

Šobrīd veikts 1. posms – paraugmateriālu tapšanu atbalsta un turpmāk izmantos mārketinga un izglītojošos pasākumos — ”Artic Paper”, Latvijas mākslas akadēmija un Rīgas Valsts tehnikums. Projektā piedalās: Ivs Zenne (LMA), Kristīne Kalniņa, Jānis Pavlovskis un Lauris Kamparzāle (RVT). 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Finanšu izlūkošanas dienesta vieslekcija

2024. gada 16. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas audzēkņiem viesojās Finanšu izlūkošanas dienesta pārstāvji ar vieslekciju “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un

Metināšanas simulācijas apmācības komplekts

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) partnerības sadarbībai projekta profesionālās izglītības sektora projekta„An enhancement of the educational process in VET institutions”,  Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000025154 ietvaros

RVT audzēkņi cīnās sporta laukumos

Marta un aprīļa mēnesī RVT audzēkņi piedalījās RTK Sporta metodiskā centra AMI rīkotajās florbola un badmintona sacensībās. Abās sacensībās tehnikuma jauniešiem izdevās izcīnīt 2.vietu.  Florbola