+371 67324146

Sadarbība ar ”Arctic Paper” un  LMA – pētījumā par melnbalta attēla reproducēšanu

Sadarbība ar ” Arctic Paper”  un Latvijas mākslas akadēmijas docētāju, grafikas dizaineri Ivu Zenni, tiek veikts praktisks pētījums par tehnoloģisko procesu, pirmsdrukas sagatavošanu ietekmi uz melnbalta attēla reproducēšanu.  

1. posmā tiek veikta testa druka, lai noskaidrotu iespiedkrāsu secības ietekmi uz attēlu. Dažādu marku melnās krāsas ietekmi uz attēlu.  

2. posmā tiks noskaidrotas optimālās krāsu dalījuma līknes, rastra punkta izplūšanas kompensācija — tā ietekme uz attēla reprodukciju. 

3. posmā tiks drukāti attēlu paraugi, veidots izdales un paraugmateriāls, balstoties uz iepriekš sasniegtiem rezultātiem. 

Šobrīd veikts 1. posms – paraugmateriālu tapšanu atbalsta un turpmāk izmantos mārketinga un izglītojošos pasākumos — ”Artic Paper”, Latvijas mākslas akadēmija un Rīgas Valsts tehnikums. Projektā piedalās: Ivs Zenne (LMA), Kristīne Kalniņa, Jānis Pavlovskis un Lauris Kamparzāle (RVT). 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Ātrāk, augstāk, spožāk – veiksmes likums!

Apgūstot tehnikumā izvēlētās profesijas, izglītojamajiem bieži tiek nodrošinātas iespējas tikties ar dažādu profesiju un nozaru pārstāvjiem, kas ļauj izglītojamajiem uzzināt par nākotnes karjeras iespējām. Šī