+371 67324146

Mācību ekskursija A/S ”Swedbank” finanšu laboratorijā

Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” G1 grupas audzēkņi 2023.gada 24.maijā  apmeklēja A/S ”Swedbank“ -finanšu laboratoriju. Tā ir radīta finanšu pratības veicināšanai ar “Escape room”  elementiem, ar mērķi papildināt dalībnieku zināšanas un prasmes budžeta plānošanā, liek domāt par atbildīgu līdzekļu aizņemšanos no kredītiestādēm, drošību e-vidē un citu  21.gadsimtā nepieciešamu prasmju pilnveidošanu. Mācību ekskursijas noslēgumā audzēkņiem bija iespēja uzbraukt A/S “Swedbank” ēkas 25. stāvā un piedalīties virtuālās realitātes spēlē, kā arī aplūkot Rīgas panorāmu.

Audzēkņi atzinīgi novērtēja mācību ekskursiju un atzina, ka ir ieguvuši jaunas zināšanas, par sava budžeta ieņēmumu un izdevumu saplānošanu, kā arī par atbildīgu aizņemšanos un priecājās par iespēju aplūkot Rīgas panorāmu no augšas.

Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas, grāmatvedības profesionālo mācību priekšmetu pedagogs, Ieva Rebiņa – Serjakova.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

PROJEKTS MŪSU NĀKOTNEI 

No 20. septembra līdz 22. septembrim notika Erasmus+ KA2 projekta „Ecofriendly worker 1.0”, Nr. 2021-1-PL01-KA210-VET-000032894 sanāksme, kurā tika izskatīts izstrādātais ziņojums un tajā ietvertie “Zaļās”

Prakses iespējas a/s ”Sadales tīkls” 

6. septembrī TIC viesojās AS “Sadales tīkls” personāla vadītāja Linda Bernharde un tehnikuma absolvents, elektroietaišu ekspluatācijas inženieris Guntis Puriņš. Viņi pastāstīja par prakses iespējām uzņēmumā

Mācību ekskursija uzņēmumā SIA „DSV Transport” 

2023.gada 20.septembrī  Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītības programmas “Loģistika” GL2 grupas izglītojamie, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Andreju Andmani un grupas audzinātāju Ilzi Rudaku, devās