+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikums saņem specbalvu no SIA “Clean-R” kā aktīvākā izglītības iestāde makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”

2023.gada 26.maijā daļa Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņu vienkopus pulcējās Tērvetē, lai piedalītos Latvijas lielākajā  vides un zaļā dzīvesveida pasākumā ”ZAĻĀS JOSTAS VIDES SVĒTKI”.

Svētkus organizēja “Zaļā josta” un AS “Latvijas valsts meži” , “Latvijas Meža dienu 2023” ietvaros, sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību. Pasākumā darbojās un apmeklētājus aktivitātēs iesaistīja 113 vides un meža nozares organizācijas un uzņēmumi, kas stāstīja, rādīja, mācīja, piedāvāja dalību radošajās darbnīcās un spēlēs, kā arī iepazīstināja apmeklētājus ar dažādiem veidiem kā rūpēties par vidi.

Kopā ar AS “Latvijas valsts meži” un Cūkmenu, SIA “Līgatnes Papīrs”, SIA “Pilsētvides Serviss”, PS “Lautus Vide”, SIA “Clean-R” un grupu “Citi Zēni”, “Zaļā josta” pasākumā apbalvoja makulatūras vākšanas kampaņas laureātus.

Specbalvu no SIA “Clean-R” saņēma arī mūsu tehnikums, kā aktīvākā izglītības iestāde Rīgā, makulatūras vākšanas konkursā 2022./2023. mācību gadā.

Tehnikuma jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādos konkursos, kas tika organizēti firmu un uzņēmumu stendos, pārbaudīt savas zināšanas un saņemt balvas.

Jaunieši atzina, ka diena pavadīta interesanti, gūti jauni iespaidi un paplašināts redzesloks vides izglītības jomā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

PROJEKTS MŪSU NĀKOTNEI 

No 20. septembra līdz 22. septembrim notika Erasmus+ KA2 projekta „Ecofriendly worker 1.0”, Nr. 2021-1-PL01-KA210-VET-000032894 sanāksme, kurā tika izskatīts izstrādātais ziņojums un tajā ietvertie “Zaļās”

Prakses iespējas a/s ”Sadales tīkls” 

6. septembrī TIC viesojās AS “Sadales tīkls” personāla vadītāja Linda Bernharde un tehnikuma absolvents, elektroietaišu ekspluatācijas inženieris Guntis Puriņš. Viņi pastāstīja par prakses iespējām uzņēmumā

Mācību ekskursija uzņēmumā SIA „DSV Transport” 

2023.gada 20.septembrī  Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītības programmas “Loģistika” GL2 grupas izglītojamie, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Andreju Andmani un grupas audzinātāju Ilzi Rudaku, devās