+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikums saņem specbalvu no SIA “Clean-R” kā aktīvākā izglītības iestāde makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”

2023.gada 26.maijā daļa Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņu vienkopus pulcējās Tērvetē, lai piedalītos Latvijas lielākajā  vides un zaļā dzīvesveida pasākumā ”ZAĻĀS JOSTAS VIDES SVĒTKI”.

Svētkus organizēja “Zaļā josta” un AS “Latvijas valsts meži” , “Latvijas Meža dienu 2023” ietvaros, sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību. Pasākumā darbojās un apmeklētājus aktivitātēs iesaistīja 113 vides un meža nozares organizācijas un uzņēmumi, kas stāstīja, rādīja, mācīja, piedāvāja dalību radošajās darbnīcās un spēlēs, kā arī iepazīstināja apmeklētājus ar dažādiem veidiem kā rūpēties par vidi.

Kopā ar AS “Latvijas valsts meži” un Cūkmenu, SIA “Līgatnes Papīrs”, SIA “Pilsētvides Serviss”, PS “Lautus Vide”, SIA “Clean-R” un grupu “Citi Zēni”, “Zaļā josta” pasākumā apbalvoja makulatūras vākšanas kampaņas laureātus.

Specbalvu no SIA “Clean-R” saņēma arī mūsu tehnikums, kā aktīvākā izglītības iestāde Rīgā, makulatūras vākšanas konkursā 2022./2023. mācību gadā.

Tehnikuma jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādos konkursos, kas tika organizēti firmu un uzņēmumu stendos, pārbaudīt savas zināšanas un saņemt balvas.

Jaunieši atzina, ka diena pavadīta interesanti, gūti jauni iespaidi un paplašināts redzesloks vides izglītības jomā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un