+371 67324146

Mācību ekskursija uzņēmumā SIA „DSV Transport” 

2023.gada 20.septembrī  Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītības programmas “Loģistika” GL2 grupas izglītojamie, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Andreju Andmani un grupas audzinātāju Ilzi Rudaku, devās mācību ekskursijā uz uzņēmumu SIA ” DSV transport”. 

Ekskursijas laikā audzēkņiem bija iespēja daudz ko uzzināt par  noliktavu pārvaldību un krājumu vadību, kā arī par loģistikas plānošanas sistēmu,  kravu pārvadājumu un transporta loģistikas attīstības virzieniem. Jaunieši tika iepazīstināti ar SIA ”DSV Transport” galvenajiem darbības virzieniem un pakalpojumu klāstu, ko sniedz šī firma.    

Ekskursija iesākās ar uzņēmuma pārstāvja prezentāciju, kurā viņš pastāstīja par loģistikas  noliktavu attīstības tendencēm pēdējos gados. Mūsu jaunieši tika iepazīstināti ar procesiem kas veido preču pieņemšanu, apstrādi un šķirošanu.   

Mācību ekskursijas laikā izglītojamiem bija iespēja apskatīt  kravu apstrādes līnijas un noliktavas iekārtas, dzirdēt profesionālo terminoloģiju latviešu un angļu valodā. GL-2 kursa  audzēkņi, varēja  vērot kravu kustības un uzglabāšana procesus.   Audzēkņiem tika parādīta muitas noliktava,  kura ir paredzēta specifisko kravu uzglabāšanai.   

  Paldies uzņēmumam SIA „DSV Transport”, par doto iespēju apskatīt uzņēmuma ikdienas darba procesus klātienē un  iegūto pieredzi. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Finanšu izlūkošanas dienesta vieslekcija

2024. gada 16. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas audzēkņiem viesojās Finanšu izlūkošanas dienesta pārstāvji ar vieslekciju “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un

Metināšanas simulācijas apmācības komplekts

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) partnerības sadarbībai projekta profesionālās izglītības sektora projekta„An enhancement of the educational process in VET institutions”,  Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000025154 ietvaros

RVT audzēkņi cīnās sporta laukumos

Marta un aprīļa mēnesī RVT audzēkņi piedalījās RTK Sporta metodiskā centra AMI rīkotajās florbola un badmintona sacensībās. Abās sacensībās tehnikuma jauniešiem izdevās izcīnīt 2.vietu.  Florbola