+371 67324146

Latvijas augstskolas gaida topošos studentus

Martā Rīgas Valsts tehnikumā pie 3. kursu audzēkņiem viesojās vairākās Latvijas augstskolas. Vieslekciju laikā jauniešiem bija iespēja iepazīties ar tālākizglītības iespējām pēc tehnikuma absolvēšanas. Vadošo Latvijas augstskolu pārstāvji piedāvāja informāciju par studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un augstākās izglītības nozīmīgumu pēc tehnikuma absolvēšanas, veidojot savu karjeru. 

Visu nodaļu 3.kursu studentiem bija iespēja auditorijās tikties individuālās sarunās  ar esošajiem augstskolu studentiem no Rīgas Tehniskā universitātes (RTU), Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes, biznesa augstskolas “Turība”, Transporta un sakaru institūta, Latvijas Universitātes, RISEBA. Nepastarpināti no viņiem uzzināt – kā augstākā izglītība veicinājusi viņu profesionālo izaugsmi. Nobeigumā mūsu studenti devās ekskursijās uz fakultātēm.  

Augstākās izglītības iestādes aicina ikvienu interesentu apmeklēt atvērto durvju un informācijas dienas, kā arī citus, izglītības un karjeras tematikai veltītus, pasākumus, sekojot informācijai universitāšu mājas lapās.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji