+371 67324146

RVT latviešu valodas skolotāju profesionālā pilnveide Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā

   Šā gada 16. un 17. martā Rīgas Valsts tehnikuma latviešu valodas un literatūras skolotājas – Nellija Kifa, Māra Janeviča, Ingrīda Lasinska, Iveta Rūtiņa un Māra Glazjeva – piedalījās VISC un Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma organizētajā profesionālās kompetences pilnveides konferencē valsts profesionālās izglītības iestāžu latviešu valodas un  literatūras, sociālo zinību un vēstures skolotājiem.  Skolotājas apguva pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Skolotājs pārmaiņu procesos”. 

       Konferencē savā pieredzē, vērojumos un nākotnes vīzijās dalījās tādi jomas profesionāļi kā Dr. habil. philol. profesore Ina Druviete, LU prorektore humanitāro un sociālo zinātņu jomā, LTV žurnālists Gints Amoliņš, VISC vadītāja Liene Voroņenko, VISC Vispārējās izglītības pārbaudījumu  nodaļas vecākā eksperte Ineta Smilga, VISC Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītājs Kaspars Špūle u.c.  Īpaši emocionāla bija tikšanās ar tulkotāju Daci Meijeri un rakstnieku, dzejnieku, aktieri Andri Kalnozolu tēmas “Oriģinālliteratūra un tulkotā literatūra kā caurviju risinājumi starppriekšmetu mācību procesa kvalitatīvai nodrošināšanai” ietvaros. 

       Tā bija lieliska iespēja pilnveidot profesionālo kompetenci, kā arī tikties un dalīties pieredzē ar kolēģiem, valsts profesionālās izglītības iestāžu latviešu valodas un literatūras skolotājiem. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

VESELĪGI=GARŠĪGI 

2023. gada 23. novembrī RVT Dienesta viesnīcas atpūtas telpā notika pasākums par veselīgu uzturu. Jaunieši klausījās semināru par sāls, cukura un ūdens nozīmi organismā. Paralēli