+371 67324146

RVT ēnas ciemojas uzņēmumā “POLAP”

Kāda ir atšķirība starp krītotu un nekrītotu papīru? Kādiem nolūkiem iespējams izmantot foliju? Kā notiek papīra pasūtījuma sagatavošana un izsūtīšana? Šādus un līdzīgus jautājumus apspriedām ar Ēnām, kas mūs apmeklēja šā gada 23. martā. 

Ēnotāji bija no Rīgas Valsts tehnikuma 2. kursa. Jaunie profesionāļi, kas mācās kļūt par ražošanas tehniķiem, projektu vadītājiem. 

Runājām par papīra, poligrāfijas materiālu un iepakojumu dažādajiem veidiem, to pielietojumu un mūsu pieredzi darbojoties poligrāfijas nozarē. Uzņēmums ”Polap” kā privatizēts uzņēmums darbojas jau gandrīz 30 gadus. Tikšanās laikā mūsu sarunai pievienojās arī viens no mūsu piegādātājiem – ”Metsä Board” pārstāvis, kurš pastāstīja Ēnām par viņu piedāvātā papīra un kartona ražošanas procesu. 

Ēnām tika arī izrādīta mūsu papīra noliktava un Baltijā modernākā papīra skaitīšanas iekārta. Varēja apskatīt kā mēs veicam pasūtījuma sagatavošanu un nosūtīšanu mūsu klientiem un paklausīties noliktavas vadītāja pieredzes stāstos, salīdzinot teoriju ar praksi.  

Lieliski aizvadīta diena, kā rezultātā ceram, ka tika iegūtas noderīgas zināšanas. Novēlām Ēnām enerģiju un degsmi mācībās, un profesionālās izaugsmes iespējām bagātu nākotni!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Projekta pirmā starptautiskā sanāksme Rīgā

Erasmus+ Maza mēroga partnerības projekta “Tools and techniques for a better choice of profession”, Nr. 2023-2-LV01-KA210-VET-000174014 ietvaros no 18. – 19. martam notika pirmā starptautiskā

Tirgus izpēte par noliktavas kastu iegādi

Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par noliktavas kastu iegādi.Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: kanceleja@rvt.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Krišjāņa Valdemāra ielā 1C, Rīgā, 221kab.).Finanšu