+371 67324146

Top skolu kopdarbs – kalendārs 2023. gadam

Sadarbojoties trim skolām – Rīgas Valsts tehnikuma  Drukas un Mediju tehnoloģiju nodaļai (skolotāji Jānis Pavlovskis un  Katrīna Elizabete Lemantoviča), Ogras Valsts tehnikumam (skolotāja Dace Runča), Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolai (sk. Klāra Grundsteina un Ruta Linīte) tiek veidots kopdarbs — 2023. gada kalendārs, izmantojot linogriezuma un augstspiedes iespiešanas tehniku. Jauniešiem ir iespējas apvienot radošu izpausmi kopā ar grafikas un industriālas drukas tehnoloģijām, veidot izpratni par augstspieduma tehnoloģijas pamatiem.  Kalendārs tiek iespiests RVT Tehnoloģiju un inovāciju centra Drukas un Mediju tehnoloģijas nodaļas praktisko mācību darbnīcā, izmantojot Grafopress GPE iespiedpresi. 

Atbalstu sniedz arī kokapstrādes nodaļas vadītājs V. Kvilis — izgatavojot koka pamatnes, linogriezuma klišeju nostiprināšanai iespiedpresē.  

Drukas un Mediju tehnoloģiju nodaļa – K. Kalniņa, E.Ancītis,  L.Kamparzāle un audzēkņi — sniedza atbalstu kalendāru (datumu) daļas apdrukā ofseta tehnikā, papīra sagādē un kalendāra iesiešanas procesā. 

Pielikumā. Kalendārs mēneši. Drukāti izmantojot linogriezuma un augstspiedes iespiešanas tehnika. 

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā