+371 67324146

Mūsu audzēkņi plūc laurus konkursā Lietuvā

Rīgas Valsts tehnikuma Datorikas nodaļas audzēkņi – Renārs Gausiņš un Markuss Mišins, no DP3-3 grupas, un Miks Mednis, no DP4-1 grupas — no šī gada 27. līdz 29. martam piedalījās starptautiskā profesionālās meistarības konkursā “WEB <dev/> challenge 2023” Lietuvā. Konkursu organizēja un tas notika Kauņas Informācijas tehnoloģiju skolā. Mūsu audzēkņus konkursam sagatavoja un viņiem līdzi uz Kauņu devās RVT sistēmas analītiķis Aleksis Šteinburgs. 

Konkursā piedalījās 13 jaunieši no Lietuvas, Latvijas un Maltas. Uzdevumu moduļi bija sadalīti pa trīs dienām, katrā dienā bija jāizpilda viens modulis. Kopējais mērķis bija izveidot Kauņas hoteļa mājaslapu. Pirmajā dienā bija jāizveido hoteļa API (6 h). Otrajā dienā bija jāveido priekšgala sistēma (vizuālais izskats un jāsavieno ar API) (6 h). Trešā diena vairs nebija saistīta ar hoteļa mājaslapas izveidi, bet gan ar nejauši izvēlētu komandu, kurai bija jāizveido neliela spēle (3h 40 min). 

Visi trīs mūsu audzēkņi ieguva godalgotas vietas. Miks Mednis ieguva 1. vietu, Renārs Gausiņš ierindojās 2. vietā, Markuss Mišins ieguva godalgoto 3. vietu. Audzēkņi saņēma diplomus un vērtīgas balvas. 

Dalība konkursā notika Erasmus+ mobilitātes projekta “Efektīva mobilitāte – veiksmīga turpmākā dzīve”, Nr. 2022-1-LV01-KA121-VET-000067832 ietvaros. 

Lepojamies un sveicam mūsu audzēkņus un viņu skolotājus! 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs