+371 67324146

UZŅĒMĒJU DIENAS KOKAPSTRĀDES NODAĻĀ

Karjeras pasākums ”Uzņēmēju dienas Kokapstrādes nodaļā” šogad tika atklāts ar iespēju pieteikties uz mācību ekskursiju.  Audzēkņi no 2.-3.kursiem izradīja interesi klātienē apmeklēt vienu no kokapstrādes ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma SIA „Bolderāja serviss” pārstāvji atbalstīja mūsu audzēkņus, piedāvājot gan tikšanos uzņēmumā, gan vieslekciju tehnikumā. Ekskursijas laikā 2.-3..kursu audzēkņi tika iepazīstināti ar vairākām kokapstrādes ražošanas iekārtām un vēroja robotizēto ražošanas procesu. Kopā ar ražošanas tehnologu Andi Švāģeri apsprieda dimanta zāģa asmeņa veidus, kalpošanas ilgumu un asināšanas biežumu. Uzņēmuma SIA „Bolderāja serviss” vadītājs  Arvis Purs dalījās ar savu karjeras izaugsmes ceļu un iedrošināja jauniešus, ka kokapstrādes nozarei ir nākotne. Vieslekcijas laikā uzņēmuma pārstāvji iepazīstināja 1.kursa audzēkņus ar kokapstrādes nozari un uzņēmuma ražošanas darbības principu, informēja par. nozares tehnisko speciālistu trūkumu, ka arī aicināja audzēkņus absolvēt tehnikumu un pievienoties uzņēmuma komandai. 

Pasākuma ietvaros mēbeļu galdnieku specialitātes 1. un 2. kursa audzēkņiem tika piedāvāta iespēja tikties ar uzņēmuma „Morozovs&Son” pārstāvi Aleksandru Kļujevu. Viesis dalījās ar savu dzīves pieredzi kokapstrādes nozarē, karjeras veidošanas posmiem. Savā uzrunā jauniešiem akcentēja, ka mēbeļu ražošana ir interesants un radošs process, ar augsto precizitāti. Viņa uzņēmums ikdiena risina sarežģītus uzdevumus, lai izgatavotu pasūtītos galdniecības izstrādājumus. Gatavojot pasūtījumus klientiem, kas bieži vien ir ekskluzīvi un unikāli, bieži nākas strādāt ar dizaineru skicēm. Kopīgi tika nonākts pie secinājuma, ka mēbeļu galdnieks profesija neapšaubāmi ir radoša un perspektīva.

Gadījumā, ja Jūs interesē prakses iespējas augstāk minētajos uzņēmumos, esat  laipni aicināti RVT Karjeras izglītības centrā , Dārzciema iela 70.

Dalīties

Jaunākās publikācijas