+371 67324146

TIKŠANĀS AR UZŅĒMĒJU

2022.gada 8.decembrī PIKC Rīgas Valsts tehnikumā Komercdarbības nodaļā, pie grāmatvežu   grupām, viesojās uzņēmējs, grāmatvedis un ģimenes zobārstniecības klīnikas ”Sandent”  īpašnieks Rūdolfs Bētiņš, kurš topošajiem grāmatvežiem īsumā pastāstīja, cik svarīgi ir uzņēmējam pārzināt grāmatvedību. Kā vienu no pozitīvām lietām uzņēmējs minēja  to, ka jaunieši jau tagad apgūst profesiju reizē ar vidusskolu, kas nākotnē sniegs vairāk priekšrocību nekā tiem, kas būs ieguvuši tikai vidusskolas diplomu. Tomēr, vieslektors arī iezīmēja grāmatvežu profesijas pienākumus un kādas prasmes jauniešiem būs nepieciešamas šajā profesijā. Vieslektors iedziļinājās arī dažādu profesionālo grāmatvedības programmu priekšrocībās un trūkumos, kā arī sniedza praktiskus padomus jauniešiem, kādā saimnieciskās darbības sfērā izvēlēties attiecīgo programmu. Jaunieši pozitīvi novērtēja vieslekciju, jo vieslektors detalizēti stāstīja par grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmu „Jumis” , kuru jaunieši apgūst profesionālo priekšmetu moduļos. 

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā