+371 67324146

TIKŠANĀS AR LR TIESĪBSARGA BIROJA DARBINIECI

2021.gada 7.decembrī, turpinot izmantot skolu programmas “Dzīvei gatavs” piedāvātās vieslekcijas, PIKC Rīgas Valsts tehnikumā Komercdarbības nodaļā viesojās Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja Juridiskā padomniece Simona Krastiņa, kura G3 grupas audzēkņiem vadīja vieslekciju par  datu aizsardzības pamatnoteikumiem, lai ikdienā varētu pilnvērtīgi aizsargāt savus personas datus, kā arī par sava publiskā tēla radīšanu sociālos tīklos un to ietekmi uz turpmāko karjeras attīstību. Lekcijas laikā audzēkņiem tika doti praktiska rakstura uzdevumi, kuru laikā audzēkņi pilnveidoja un attīstīja savas zināšanas par datu aizsardzību dažādās dzīves situācijās, nobeigumā audzēkņi piedalījās interaktīvā situāciju risinājumu izspēlē, par personas datu aizsardzību . 

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā