+371 67324146

Tirdzniecības centrā ”Domina Shopping” š.g. 3.decembrī norisinājās ikgadējais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirdziņš – CITS BAZĀRS, kuru organizē JAL Latvia.

Tehnikumu šajā pasākumā pārstāvēja 6 skolēnu mācību uzņēmumi no Komercdarbības nodaļas, kuri bija izturējuši iepriekšējo atlasi un ieguvuši tiesības piedalīties šajā tirdziņā.

SMU nosaukumsGrupaDalībniekiPiedāvātais produkts
3D ACEB2Anete Langenfelde Diāna Milta3D printēti produkti
Bati Bati (SMU izveidots sadarbībā ar Rīgas Kulltūras vidusskolu)B2Paula Jansone  Batikoti izstrādājumi no lietotiem audumiem, dāvājot otru dzīvi
Bright HouseB2Ksenija Deņisova Nikola Pisarenko Marija Deņisova Andrejs Krivopišins Daniela Līna PetrovaPašizgatavotas krēslu zeķes no dzijas. Šīs zeķes aizsargā grīdas segumu no bojājumiem.
CoffeeGroundsGK3Krista Voitāne Merilina Gaile Arlita KalniņaDažāda veida interjera dizaina priekšmeti un trauki no kafijas biezumiem.
SädeGK3Jana Litvinova, Milana Mislinska, Anastasija KoročkinaPodii, kas izgatavoti pēc senās Japānas – kintsuki tehnikas. (roku darbs)
Sajūti neredzamoGK2-2 G2Anna Marija Trankale Sintija GrīnvaldeAttīstoša un izklaidējoša puzle neredzīgiem cilvēkiem.

Pasākuma dienā, visi pasākuma dalībnieki tika vērtēti vairākās kategorijās :

–  SMU “CoffeeGrounds” nominācijā – ”Ilgtspējīgs SMU produkts/pakalpojums”  izcīnīja 1. vietu.

Paldies skolotājām Laimrotais Surskai, Ilonai Šnikvaldei un Brigitai Bržeskai par ieguldīto darbu jauniešu motivēšanas un sagatavošanas posmā, kā arī par atbalstu klātienē pasākuma dienā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji