+371 67324146

Tirdzniecības centrā ”Domina Shopping” š.g. 3.decembrī norisinājās ikgadējais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirdziņš – CITS BAZĀRS, kuru organizē JAL Latvia.

Tehnikumu šajā pasākumā pārstāvēja 6 skolēnu mācību uzņēmumi no Komercdarbības nodaļas, kuri bija izturējuši iepriekšējo atlasi un ieguvuši tiesības piedalīties šajā tirdziņā.

SMU nosaukumsGrupaDalībniekiPiedāvātais produkts
3D ACEB2Anete Langenfelde Diāna Milta3D printēti produkti
Bati Bati (SMU izveidots sadarbībā ar Rīgas Kulltūras vidusskolu)B2Paula Jansone  Batikoti izstrādājumi no lietotiem audumiem, dāvājot otru dzīvi
Bright HouseB2Ksenija Deņisova Nikola Pisarenko Marija Deņisova Andrejs Krivopišins Daniela Līna PetrovaPašizgatavotas krēslu zeķes no dzijas. Šīs zeķes aizsargā grīdas segumu no bojājumiem.
CoffeeGroundsGK3Krista Voitāne Merilina Gaile Arlita KalniņaDažāda veida interjera dizaina priekšmeti un trauki no kafijas biezumiem.
SädeGK3Jana Litvinova, Milana Mislinska, Anastasija KoročkinaPodii, kas izgatavoti pēc senās Japānas – kintsuki tehnikas. (roku darbs)
Sajūti neredzamoGK2-2 G2Anna Marija Trankale Sintija GrīnvaldeAttīstoša un izklaidējoša puzle neredzīgiem cilvēkiem.

Pasākuma dienā, visi pasākuma dalībnieki tika vērtēti vairākās kategorijās :

–  SMU “CoffeeGrounds” nominācijā – ”Ilgtspējīgs SMU produkts/pakalpojums”  izcīnīja 1. vietu.

Paldies skolotājām Laimrotais Surskai, Ilonai Šnikvaldei un Brigitai Bržeskai par ieguldīto darbu jauniešu motivēšanas un sagatavošanas posmā, kā arī par atbalstu klātienē pasākuma dienā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Finanšu izlūkošanas dienesta vieslekcija

2024. gada 16. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas audzēkņiem viesojās Finanšu izlūkošanas dienesta pārstāvji ar vieslekciju “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un

Metināšanas simulācijas apmācības komplekts

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) partnerības sadarbībai projekta profesionālās izglītības sektora projekta„An enhancement of the educational process in VET institutions”,  Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000025154 ietvaros

RVT audzēkņi cīnās sporta laukumos

Marta un aprīļa mēnesī RVT audzēkņi piedalījās RTK Sporta metodiskā centra AMI rīkotajās florbola un badmintona sacensībās. Abās sacensībās tehnikuma jauniešiem izdevās izcīnīt 2.vietu.  Florbola