+371 67324146

Vieslekcija “Datu aizsardzība”

Profesionālā moduļa “Dokumentu un informācijas aprite” mācību stundu laikā, skolu programmas „Dzīvei gatavs” ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Republikas Tiesībsarga biroju š.g. 10. janvārī Komercdarbības nodaļas B1 grupas izglītojamiem tika noorganizēta vieslekcija par tēmu „Datu aizsardzība”. 

Lekcijā tika izskaidrots,  kas ir personas datu aizsardzība, kā tos identificēt, kas ir sensitīvi dati, kādos gadījumos personas datus var apstrādāt un kādām neapdomīgām darbībām, un rīcībām, internetā ir sekas. 

  Lekcijas laikā izglītojamiem tika piedāvāti arī uzdevumi izpildei, kuri tika pildīti grupās, lai nostiprinātu iegūtās zināšanas. 

Paldies vieslektorei Simonai Krastiņai – pilsonisko un politisko tiesību nodaļas juridiskai padomniece, Latvijas Republikas Tiesībsarga birojam un skolotājai Dacei Skutānei, par lekcijas organizēšanu. 

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā