+371 67324146

Vieslekcija “Datu aizsardzība”

Profesionālā moduļa “Dokumentu un informācijas aprite” mācību stundu laikā, skolu programmas „Dzīvei gatavs” ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Republikas Tiesībsarga biroju š.g. 10. janvārī Komercdarbības nodaļas B1 grupas izglītojamiem tika noorganizēta vieslekcija par tēmu „Datu aizsardzība”. 

Lekcijā tika izskaidrots,  kas ir personas datu aizsardzība, kā tos identificēt, kas ir sensitīvi dati, kādos gadījumos personas datus var apstrādāt un kādām neapdomīgām darbībām, un rīcībām, internetā ir sekas. 

  Lekcijas laikā izglītojamiem tika piedāvāti arī uzdevumi izpildei, kuri tika pildīti grupās, lai nostiprinātu iegūtās zināšanas. 

Paldies vieslektorei Simonai Krastiņai – pilsonisko un politisko tiesību nodaļas juridiskai padomniece, Latvijas Republikas Tiesībsarga birojam un skolotājai Dacei Skutānei, par lekcijas organizēšanu. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

PROGRAMMĒŠANAS MARATONS

29.maijā, kad visa Latvija izbaudīja brīvdienu un gatavojās sagaidīt mūsu vareno hokeja komandu pie Brīvības pieminekļa, Rīgas Tehniskās koledžas telpās norisinājās ”XTREME PROGRAMMĒSANAS MARATONS”. Šajā

ĒNOJAM ABSOLVENTUS

5.aprīlī, “Ēnu dienas” ietvaros, trīs jaunieši no PRT1 grupas apmeklēja poligrāfijas uzņēmumu SIA ”ERVITEX”.”Ervitex” dibināts 1998. gadā un veiksmīgi darbojas reklāmas jomā, veicot korporatīvo apģērbu