+371 67324146

Vieslekcija “Datu aizsardzība”

Profesionālā moduļa “Dokumentu un informācijas aprite” mācību stundu laikā, skolu programmas „Dzīvei gatavs” ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Republikas Tiesībsarga biroju š.g. 10. janvārī Komercdarbības nodaļas B1 grupas izglītojamiem tika noorganizēta vieslekcija par tēmu „Datu aizsardzība”. 

Lekcijā tika izskaidrots,  kas ir personas datu aizsardzība, kā tos identificēt, kas ir sensitīvi dati, kādos gadījumos personas datus var apstrādāt un kādām neapdomīgām darbībām, un rīcībām, internetā ir sekas. 

  Lekcijas laikā izglītojamiem tika piedāvāti arī uzdevumi izpildei, kuri tika pildīti grupās, lai nostiprinātu iegūtās zināšanas. 

Paldies vieslektorei Simonai Krastiņai – pilsonisko un politisko tiesību nodaļas juridiskai padomniece, Latvijas Republikas Tiesībsarga birojam un skolotājai Dacei Skutānei, par lekcijas organizēšanu. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Projekta pirmā starptautiskā sanāksme Rīgā

Erasmus+ Maza mēroga partnerības projekta “Tools and techniques for a better choice of profession”, Nr. 2023-2-LV01-KA210-VET-000174014 ietvaros no 18. – 19. martam notika pirmā starptautiskā

Tirgus izpēte par noliktavas kastu iegādi

Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par noliktavas kastu iegādi.Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: kanceleja@rvt.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Krišjāņa Valdemāra ielā 1C, Rīgā, 221kab.).Finanšu