+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma jaunieši projektā Polijā

Laikā no 2021. gada 17. novembra līdz 2021. gada 25. novembrim deviņi jaunieši – Kristiāna Purlica (N2), Beāte Minkēvica (DD3), Arnita Stefanova (PT3), Annemarija Akmentiņa (DT2-1), Rinalds Akulovs (DP2-4), Dāniels Zemītis(DP2-4), Ralfs Ēvalds (DP2-4), Daniils Koļesņikovs (PT3) un Adrians Čudarāns (DD3) – skolotāju Sanitas Bidzānes un Ilzes Holstes pavadībā piedalījās “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektā “Tolerance-the voice of street art”, Nr. 2020-1-PL01-KA105-079739 Polijā, Poroninā.

Projekta mērķis ir izglītot jauniešus tādā jomā kā tolerance – to, ko tā nozīmē, kur mēs ikdienā to redzam, vai tieši pretēji – neredzam, kā tā izpaužas, mūsu viedoklis par to, kā tolerance izpaužas Eiropas valstīs, mūsu viedoklis un idejas, kā paplašināt tolerances jēdzienu mūsdienu sabiedrībā. Projekta dalībnieki ieguva zināšanas un attīstīja prasmes, sadarbojoties starptautiskās grupās kopā ar vienaudžiem no citām Eiropas valstīm.

Projekta laikā jauniešiem bija iespēja gūt zināšanas, dalīties ar savām zināšanām, iesaistoties radošās nodarbībās kopā ar jauniešiem no Polijas, Rumānijas un Maķedonijas. Visu nedēļu, pavadot kopā ar jauniešiem no citām valstīm, savstarpēji sadarbojoties straptautiskās grupās un komunicējot ārpus projekta nodarbībām, projekta dalībniekiem bija lieliska iespēja uzlabot un attīstīt angļu valodas zināšanas.

Projekts paplašināja redzējumu par toleranci jauniešu vidū, savstarpēju cieņu un apziņu par to, cik mēs katrs varam būt atšķirīgi, taču joprojām varam viens otru cienīt un izvairīties no konfliktiem. Projekta laikā notika dažādas savstarpējās komunikācijas un sadraudzības aktivitātes, izglītojošas nodarbības, tapa grafiti zīmējumi par toleranci, tika veidotas īsfilmas, jaunieši baudīja apkārtējo vidi, kalnus – Tatrus, pilsētas – Zakopani un Krakovu, prezentēja savu valsti un tehnikumu, iepazinās ar citu valstu kultūrām un stāstīja par toleranci Latvijā.

Projekts tika pavadīts patīkamā un draudzīgā atmosfērā – visi projekta dalībnieki aktīvi iesaistījās nodarbībās un ātri iepazina viens otru, kopā labi pavadot laiku. Mēs – Latvijas komanda – esam ļoti pateicīgi par iespēju piedalīties šajā projektā un bagātināt sevi ar zināšanām un pieredzi!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un