+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņu sasniegumi vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiādēs 

2023./2024.m.g. 2.semestrī mūsu tehnikumā norisinājās valsts vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiāžu 1. matemātikā, kā arī otrais- Rīgas valstspilsētas posms matemātikā ķīmijā, informātikā (programmēšanā), fizikā un ekonomikā.

Pirmajā- tehnikuma mēroga posmā matemātikas olimpiādē piedalījās 16 audzēkņi, godalgotās vietas ieguva DT2-1 grupas audzēknis Roberts Grundmanis un DP3-1 grupas audzēknis Jānis Krišjānis Gailis, kuri zināšanām mērojās arī Rīgas valstspilsētas olimpiādes posmā.

Rīgas valstspilsētas posmu olimpiādēs kopā piedalījās 20 mūsu tehnikuma audzēkņi, DP3-3 grupas audzēknim Fēliksam Regzdiņam iegūstot 3.vietu, bet DP3-3 un DP3-2 grupas audzēkņiem Artjomam Ļeonovam un Danielam Sproģim iegūstot Atzinību informātikas (programmēšanas) olimpiādē. 

Fēlikss Regzdiņš tika izvirzīts dalībai valsts mēroga olimpiādes posmā, kur mūsu tehnikuma audzēknis 40 dalībnieku konkurencē pierādīja, ka 11.-12.klašu posmā ir 21.labākais jaunais programmētājs valstī.

Kopā 2023./2024.mācību gadā vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiādēs piedalījušies vairāk kā simts motivēti un uz augstiem sasniegumiem orientēti audzēkņi.

Sveicam audzēkņus, viņu pedagogus un lepojamies!

Paldies visiem iesaistītajiem pedagogiem un nodaļu metodiķiem par ieguldīto darbu olimpiāžu satura veidošanā, darbā ar talantīgajiem jauniešiem un olimpiāžu norises organizēšanā!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un