+371 67324146

Sasniegumi valsts mēroga informātikas (programmēšanas) olimpiādē

Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis Fēliks Regzdiņš piedalījās valsts 37. informātikas (programmēšanas) olimpiādē, kas notika Kuldīgā no 1. marta līdz 3. martam. Šajā gadā jauno programmētāju sacensībās piedalījās kopumā 80 dalībnieki, kas tika sadalīti divās vecuma grupās – 40 jaunieši no 8. līdz 10. klasei un vēl 40 no 11. līdz 12. klasei.

Fēliksa dalība un sasniegtais rezultāts, iegūstot 21. vietu šāda mēroga olimpiādē ir uzslavas vērts.

Rīgas Valsts tehnikuma pārstāvja veikums ir apliecinājums tam, ka arī reģionālā līmenī audzēkņi spēj sasniegt augstus rezultātus, konkurējot ar valsts labākajiem jaunajiem programmētājiem.

Olimpiāde tika organizēta Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, un tās dalībniekiem, kā arī viņu pavadošajiem pedagogiem tika nodrošinātas dažādas aktivitātes, kas veicināja atraisīšanos un savstarpēju sapazīšanos un dalīšanos profesionālajā pieredzē. Sacensību dienās visiem dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar Kuldīgas pilsētu, tās vēsturi un kultūras mantojumu, pateicoties organizētām ekskursijām un aktivitātēm, ko piedāvāja Kuldīgas novada pašvaldība.

Sveicam Fēliksu un lepojamies ar viņa panākumiem, vienlaikus izsakot pateicību arī mūsu tehnikuma pedagogiem, kuri ieguldījuši darbu audzēkņa izglītošanā!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji