+371 67324146

Sasniegumi valsts mēroga informātikas (programmēšanas) olimpiādē

Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis Fēliks Regzdiņš piedalījās valsts 37. informātikas (programmēšanas) olimpiādē, kas notika Kuldīgā no 1. marta līdz 3. martam. Šajā gadā jauno programmētāju sacensībās piedalījās kopumā 80 dalībnieki, kas tika sadalīti divās vecuma grupās – 40 jaunieši no 8. līdz 10. klasei un vēl 40 no 11. līdz 12. klasei.

Fēliksa dalība un sasniegtais rezultāts, iegūstot 21. vietu šāda mēroga olimpiādē ir uzslavas vērts.

Rīgas Valsts tehnikuma pārstāvja veikums ir apliecinājums tam, ka arī reģionālā līmenī audzēkņi spēj sasniegt augstus rezultātus, konkurējot ar valsts labākajiem jaunajiem programmētājiem.

Olimpiāde tika organizēta Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, un tās dalībniekiem, kā arī viņu pavadošajiem pedagogiem tika nodrošinātas dažādas aktivitātes, kas veicināja atraisīšanos un savstarpēju sapazīšanos un dalīšanos profesionālajā pieredzē. Sacensību dienās visiem dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar Kuldīgas pilsētu, tās vēsturi un kultūras mantojumu, pateicoties organizētām ekskursijām un aktivitātēm, ko piedāvāja Kuldīgas novada pašvaldība.

Sveicam Fēliksu un lepojamies ar viņa panākumiem, vienlaikus izsakot pateicību arī mūsu tehnikuma pedagogiem, kuri ieguldījuši darbu audzēkņa izglītošanā!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un