+371 67324146

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” audzēkņu dalība profesionālo izglītības iestāžu konkursā “Gudrais grāmatvedis 2022”

Ceturtdien, 2022.gada 28.aprīlī, Jēkabpils Agrobiznesa koledžā norisinājās ikgadējais profesionālo izglītības iestāžu meistarības konkurss “Gudrais grāmatvedis 2022”. Konkursā piedalījās piecas komandas, kuras pārstāvēja 5 profesionālās izglītības iestādes – PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Valmieras tehnikums, Ogres tehnikums un PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”.

Mūsu tehnikumu konkursā pārstāvēja profesionālās vidējās izglītības programmas “Grāmatvedība” G3 grupas audzēknes Linda Sideļņika, Liene Kļaviņa un Narinē Karteļa. Komandu konkursa dienā pavadīja Komercdarbības nodaļas profesionālās izglītības pedagogi – grupas audzinātājs Oto Kristiāns Abrams un Nataļja Paramonova.

Konkursa sākumā komandas demonstrēja sagatavotos mājasdarbus par tematu “Grāmatvedis profesiju labirintos”. Mūsu meitenes bija sagatavojušas video mīts, kā grāmatvede iekaroja jauno Grāmatvedības likumu”. (Video skatāms turpinājumā)

Turpinājumā komandām bija jāatrod risinājumi dažādām praktiskām grāmatvedības situācijām – grāmatvedības dokumentu analīze, grāmatvedības terminu skaidrojums, saimniecisko operāciju kontējumu sastādīšana.

Konkursa noslēgumā norisinājās viktorīna platformā “Kahoot”, kurā konkursa dalībniekiem bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par grāmatvedības tematiem. PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” komanda viktorīnā uzrādīja labāko rezultātu, visātrāk un visprecīzāk atbildot uz viktorīnas jautājumiem.

Konkursa kopvērtējumā PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” komanda, sīvā cīņā ieguva godpilno 3.vietu. Komandas dalībnieces uzrādīja lielisku sniegumu konkursa uzdevumu izpildē. Profesionālo priekšmetu pedagogi un Komercdarbības nodaļa lepojas ar audzēkņu uzrādīto rezultātu, profesionālo meistarību, savstarpējo sadarbību un nosvērtību konkursa dienā.

1.vietu konkursā ieguva Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komanda un 2.vietu ieguva Valmieras tehnikuma komanda.

Īpašs paldies PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Komercdarbības nodaļas profesionālās izglītības pedagogiem Oto Kristiānam Abramam un Nataļjai Paramonovai par audzēkņu sagatavošanu dalībai konkursā un atbalstīšanu konkursa norises dienā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs