+371 67324146

Topošie klientu apkalpošanas speciālisti profesionāli pilnveidojas

2022. gada 27. aprīlī Komercdarbības nodaļas B1 grupas audzēkņi, topošie klientu apkalpošanas speciālisti, devās mācību ekskursijā uz starptautisku uzņēmumu SIA INNOVATIVE TRAVEL SOLUTIONS ( https://itslatvia.lv/)

Uzņēmums apvieno Baltijas valstu labākos pārdošanas profesionāļus ar galveno biroju Rīgā, nodrošinot piecu zvaigžņu līmeņa klientu servisa pakalpojumus starptautiskiem klientiem un piecu zvaigžņu līmeņa darba apstākļus saviem darbiniekiem. Darbinieki piedalās apmācībās, lekcijās un semināros, lai spētu piedāvāt labākos pakalpojumus klientiem.

Atrodoties uzņēmumā, audzēkņi reālajā dzīvē redzēja kā izskatās atvērtā tipa birojs, viņiem tika dota iespēja ieskatīties uzņēmuma darba dzīvē kā tiek apkalpoti klienti, kāda ir komunikācija ar klientiem. Darba apstākļi birojā ir teicami, darbiniekiem tiek piedāvātas iespējas pašiem organizēt savu darba grafiku, jo  uzņēmums ir starptautisks, un  uzņēmuma darbinieki strādā gan dienas, gan vakara un pat nakts maiņās.

Tehnikuma audzēkņi tika iepazīstināti ar prakses un karjeras iespējām uzņēmumā.

Paldies uzņēmuma pārstāvei Vijai Gubiņai par lekciju un ekskursijas organizēšanu.

2022. gada 3. maijā mācību priekšmeta „Dokumentu un informācijas aprite” ietvaros B1 grupas audzēkņi virtuālā ekskursijā apmeklēja Liepājas reģionālo arhīvu. Ekskursijas laikā audzēkņus iepazīstināja ar dokumentiem un to glabāšanas nosacījumiem, kā arī reāli parādīja kā izskatās un glabājas arhīva lietas, cik ilgs ir to glabāšanas termiņš un kāda ir pieejamība dokumentiem.

Paldies Latvijas Valsts arhīvam par sniegto atbalstu!

2022. gada 12. maijā Skolu programmas „Dzīvei gatavs” ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Republikas Tiesībsarga biroju B1 grupas audzēkņiem tika noorganizēta vieslekcija  „Personas datu aizsardzība” ZOOM platformā. Lekcijā tika izskaidrots, kas ir personas datu aizsardzība, kā personas datus identificēt, kas ir sensitīvi dati, kādos gadījumos personas datus var apstrādāt un kādām neapdomīgām darbībām un rīcībai internetā ir sekas.

Paldies vieslektorei Kristīnei Pakārklei, kura ir juridiskā padomniece Pilsonisko un politisko tiesību nodaļā Latvijas Republikas Tiesībsarga birojā.

Profesionālās izglītības skolotāja Dace Skutāne

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un