+371 67324146

Mācību ekskursija SIA SCANDIVAC

2024. gada 22.aprīlī Rīgas Valsts tehnikuma izglītības programmas “Loģistikas darbinieks” GL1-2 kursa un GL3-1 kursa audzēkņi, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotājām  Karmenu Freimani un Ilzi Tilleri, grupas audzinātāju Diānu Barkāni apmeklēja uzņēmumu SIA SCANDIVAC.  

Uzņēmums SCANDIVAC savu darbību sāka 1991. gadā kā SIA Uldis Biķernieks. Uzņēmums pašlaik ražo vairākus termoformēšanas iekārtu modeļus, kā arī dažādus pakošanas iekārtu papildmezglus. Savas darbības laikā uzņēmums ir eksportējis iekārtas uz tādām valstīm kā Zviedrija, Somija, Norvēģija, Vācija, Krievija, Nīderlande, Igaunija, Lietuva un citām pasaules valstīm.

 Pasākumā jauniešiem bija iespēja gan iesaistīties praktiskajos uzdevumos, gan uzzināt par darba specifiku un karjeras iespējām uzņēmumā, kā arī apmeklēt uzņēmuma noliktavas un ražošanas telpas.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs