+371 67324146

Uzskaites grāmatvežu mācību ekskursija Liepājā

2024. gada 30. aprīlī Rīgas Valsts tehnikuma izglītības programmas “Grāmatvedība” 2. un 3. kursa audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Liepāju. Mācību ekskursijas ietvaros audzēkņi apmeklēja Liepājas teātri, 17. – 19. gadsimta interjera muzeju “Hoijeres kundzes viesu nams” un Liepājas Valsts tehnikumu.

Ekskursijas sākumā audzēkņi viesojās Liepājas teātrī, kurā bija iespēja teātri iepazīt no ikdienai neraksturīga skatu punkta, proti, aizkulisēm. Viesošanās laikā audzēkņi tika iepazīstināti gan ar skatuves dzīvi, gan ar aiz skatuves dzīvi – iejutās skatuves mākslinieku lomā uz skatuves, pārtapa dažādos tēlos teātra grimētavā, iepazinās ar izrāžu rekvizītiem un to izgatavošanu, kā arī uzzināja par teātra attīstību Liepājā un Liepājas teātra ēkas vēsturi.

Ekskursijas turpinājumā audzēkņi apmeklēja 17. – 19. gadsimta interjera muzeju “Hoijeres kundzes viesu nams”. Muzejā audzēkņi aizvadīja muzejpedagoģisku nodarbību par interjeru un sadzīvi 17. – 19. gs. Liepājā. Nodarbības ietvaros audzēkņi uzzināja par minēta laika perioda sadzīvi un tās apstākļiem, lietotajiem ikdienas un interjera priekšmetiem, kā arī par dzīvi Liepājā.

Tāpat, ekskursijas ietvaros audzēkņi pieredzes apmaiņas nolūkos apmeklēja Liepājas Valsts tehnikumu, kur karjeras konsultantes Sandras Vanagas pavadībā audzēkņi apmeklēja praktisko mācību telpas un iepazinās ar LVT apgūstamajām profesijām, t.sk. tērpu dizaina speciālists, automehāniķis, ēku būvtehniķis un citām.

Ekskursiju organizēja un audzēkņus tajā pavadīja Komercdarbības nodaļas pedagogi – G2 grupas audzinātāja Diāna Barkāne, grāmatvedības profesionālo priekšmetu pedagoģe Nataļja Paramonova un G3 grupas audzinātājs, grāmatvedības profesionālo priekšmetu pedagogs Oto K. Abrams.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs