+371 67324146

Mācības “SkillsLatvia” elektrisko instalāciju kategorijai

7. novembrī Jūrmalā mācību centrā “Magnum” notika mācības enerģētikas nozares motivētākajiem audzēkņiem ar mērķi sagatavoties “SkillsLatvia 2024” pusfināla konkursam elektrisko instalāciju kategorijā. 

Rīgas Valsts tehnikumu šajās mācībās pārstāvēja audzēkņi Rinalds Bušs un Kristaps Kristofers Kalniņš, kuri uzrādīja labākos rezultātus šajā mācību gadā rīkotajā tehnikuma elektromontāžas atlases konkursā, veicot  elektrodzinēja vadības shēma montāžu. 

“SkillsLatvia” organizētajās mācībās abi jaunieši ieguva zināšanas un montāžas prasmes par “Modicon” programmējamiem loģiskajiem kontrolieriem un “KNX” viedo ēku sistēmām. Mācības vadīja “SkillsLatvia” konkursu eksperti un SIA “Schneider Electric Latvija” uzņēmuma pārstāvji Andris Krūmiņš un Guntars Noviks. Audzēkņu apmācībās piedalījās arī tehnikuma praktisko mācību priekšmetu pedagogi Sandis Breiers un Uldis Heidingers. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Tirgus izpēte par jumtu tīrīšanu

PIKC Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par jumtu tīrīšanu. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: kanceleja@rvt.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra 1C, Rīga,