+371 67324146

Profesionālās meistarības konkurss “Grāmatvežu svētki 2023”

Piektdien, 2023. gada 10. novembrī, Rīgas Valsts tehnikumā norisinājās ikgadējais profesionālās meistarības konkurss “Grāmatvežu svētki 2023”. Konkurss ir izveidojies par tehnikuma ikgadēju tradīciju, kas tiek rīkots Starptautiskās grāmatvežu dienas ietvaros. Konkursa mērķi ir aktivizēt izglītojamo interesi par grāmatveža profesiju, attīstīt izglītojamo spēju radoši domāt, novērtēt izglītojamo zināšanas un praktisko iemaņu apguvi profesijā, kā arī atlasīt trīs labākos 3. kursa audzēkņus dalībai Latvijas profesionālo izglītības iestāžu konkursā “Gudrais grāmatvedis”, kas tradicionāli norisinās pavasarī.

Konkursā kopumā piedalījās 5 komandas un katru komandu veidoja viens 3. kursa audzēknis (komandas kapteinis), divi 2. kursa audzēkņi un trīs 1. kursa audzēkņi. Kopumā konkursā piedalījās 30 audzēkņi, kuri šobrīd tehnikumā apgūst grāmatvedību. Konkursa ievadā katrai komandai bija jāizveido komandas nosaukums, logo un devīze. Turpinājumā, audzēkņi sacentās pildot dažādus praktiskus un radošus uzdevumus saistītus ar apgūstamo mācību vielu grāmatvedībā. Konkursa noslēgumā audzēkņi piedalījās viktorīnā.

Spraigā un līdzīgā cīņā, tika noskaidroti konkursa uzvarētāji:

1.vieta – komanda “Grāmat – vedis”. Kārlis Ēriks Lauberts (komandas kapteinis), Alise Ceriņa – Pakše, Rihards Gavars – Sīpols, Liāna Valeniece, Annija Veipa un Tīna Karolīna Znatnaja.

2. vieta – komanda “Fiksie grāmatveži”. Alise Semjonova (komandas kapteine), Līze Esmeralda Ancāne, Marta Ose, Eleonora Jevdokimenko, Sanija Kukla un Timurs Trišins.

3. vieta – komanda “Nelīdzsvarotie grāmatveži”. Vanesa Inta Petrovska (komandas kapteine), Eduards Ļebedevs, Vineta Viviāna Čulkova, Sofija Petrakeviča, Karolina Rekašūte un Viktorija Dimereca.

Kā jau iepriekš minēts, balstoties uz konkursa rezultātiem 2024. gada pavasarī Rīgas Valsts tehnikumu Latvijas profesionālo izglītības iestāžu konkursā “Gudrais grāmatvedis” pārstāvēs 3. kursa audzēkņi Kārlis Ēriks Lauberts, Alise Semjonova, Vanesa Inta Petrovska.

Paldies par dalību konkursa organizēšanā Komercdarbības nodaļas profesionālās izglītības pedagogiem Nataļjai Paramonovai, Ievai Rebiņai-Serjakovai, Karīnai Daņilovai, Oto K. Abramam, grupu audzinātājai Diānai Barkānei un Komercdarbības nodaļas vadītājai Lailai Umbraško.

Paldies par atbalstu balvu fonda nodrošināšanā izdevniecībai “Lietišķās informācijas dienests” un žurnālam “Bilance”, personīgi žurnāla “Bilance” galvenajai redaktorei Vitai Zariņai.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs