+371 67324146

Mācību ekskursija izglītības programmas “Grāmatvedība” 4.kursam

2023.gada 06.novembrī Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” moduļa “Tiesiskā regulējuma piemērošana uzņēmējdarbībā” ietvaros G4 grupas audzēkņi devās mācību ekskursijā uz  Valsts ieņēmumu dienestu. Ekskursijas laikā notika lekcija, kuras laikā audzēkņi vairāk uzzināja nodokļu administrēšanu un uzskaiti, uzraudzību, kontroli un piedziņu. Lektore skaidroja katras Valsts ieņēmumu dienesta struktūrvienības funkcijas un to nozīmi valsts līmenī, lai maksimāli sasniegtu augstu un godīgu nodokļu nomaksu gan no fiziskām un juridiskām personām. Topošajiem grāmatvežiem tika sniegta informācija par ārpakalpojumu grāmatvedības licences iegūšanu, tāpat tika kā stāstīti gadījumi, kad licence tiek anulēta.

Audzēkņi atzinīgi novērtēja mācību ekskursiju, jo tika iegūtas daudzpusīgas zināšanas mācību ekskursijas laikā. Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas, profesionālo mācību priekšmetu pedagogs, Lāsma Balceraite.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs