+371 67324146

Mācību ekskursija sadarbībā ar sadales un pārvaldes tīklu uzņēmumu SIA “DitraNetworks”  

Nesen noslēdzās mācību ekskursija, kura tika organizēta sadarbībā ar uzņēmumu SIA “DitraNetworks” un bija veltīta ET4 un EA4 grupu audzēkņiem, lai nodrošinātu pilnīgu izpratni par uzņēmuma darbību un elektrodrošības standartiem. Ekskursija piedāvāja audzēkņiem iespēju iegūt vērtīgas teorētiskās zināšanas, kā arī praktiskas prasmes elektrodrošības jomā.

Ekskursijas ietvaros audzēkņi piedalījās lekcijās, kuras tika organizētas gan RVT telpās gan “DitraNetworks” telpās Rīgā, Krustpils ielā 15. Lekcijās audzēkņi ieguva izsmeļošu informāciju par uzņēmuma vēsturi, mērķiem, darbības jomām, kā arī elektrodrošības nozīmi un standartiem. Pēc teorētiskās daļas izklāsta, audzēkņu zināšanas un prasmes tika pārbaudītas ar testu.

Turpinot ekskursijas programmu, audzēkņiem tika organizēta ekskursija uz “DitraNetworks” Rīgas poligonu, kur viņi tika iepazīstināti ar uzņēmuma infrastruktūru un profesionāļiem, kas strādā elektrodrošības jomā. Ekskursijas laikā audzēkņiem bija iespēja piedalīties praktiskās aktivitātēs, lai iegūtu reālas prasmes un pieredzi elektrodrošības jomā.

Šī mācību ekskursijas realizācija veiksmīgi sekmēja audzēkņu praktisko zināšanu un prasmju attīstību, kas ir būtiski svarīgi viņu turpmākajai profesionālajai attīstībai.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Tirgus izpēte par jumtu tīrīšanu

PIKC Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par jumtu tīrīšanu. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: kanceleja@rvt.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra 1C, Rīga,