+371 67324146

“Dari un mācies – viss tikai sācies!”

9. novembrī, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) jau sesto reizi organizēja apbalvošanas ceremoniju “Dari un mācies – viss tikai sācies!”, kurā pateicās uzņēmumiem, kas bijuši atsaucīgi un īstenojuši darba vidē balstītas mācības (DVB) un prakses, dodot iespēju profesionālo skolu audzēkņiem praktizēties reālā uzņēmumu vidē.

Projekta laikā LDDK sadarbībā ar uzņēmumiem un profesionālās izglītības iestādēm ir panākuši teicamu rezultātu – no visiem audzēkņiem, kuri piedalījušies darba vidē balstītās mācībās un praksēs, saņemot projekta atbalstu un pabeidzot profesionālās izglītības iestādes, 85% ir nodarbināti Latvijas uzņēmumos un aptuveni 8% turpina mācības augstākās izglītības iestādēs.

Apbalvošanas laikā tika godinātas profesionālās izglītības iestādes, tajā skaitā Rīgas Valsts tehnikums, par spēju kopīgi attīstīt un ieviest jaunu mācību formu – darba vidē balstītas mācības. 

Vairāk informācijas: https://lddk.lv/aktualitate/jaunumi/apbalvoti-labakie-2023-gada-praksu-un-darba-vide-balstitu-macibu-uznemumi/

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Tirgus izpēte par jumtu tīrīšanu

PIKC Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par jumtu tīrīšanu. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: kanceleja@rvt.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra 1C, Rīga,