+371 67324146

Ēnu diena 2024

Rīgas Valsts tehnikums tradicionāli arī 2024.gadā piedalās ar vairākām vakancēm Ēnu dienā, radot iespēju individuāli labāk iepazīt tehnikumā piedāvātās izglītības iespējas pamatskolas skolēniem. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

      Dienas 1.daļā jaunieši no Rīgas 13. vidusskolas, Ziemeļvalstu ģimnāzijas, Salaspils 1. vidusskolas, Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas, Babītes vidusskola, Ēdoles pamatskola, Saldus pamatskolas, Rīgas 13.vidusskolas, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskolas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas ēnos Datorikas, Enerģētikas, Dzelzceļa un Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas pedagogus, vēros mācību procesu un saņems individuālo karjeras atbalstu.

      Dienas 2.daļā Ēnu dienas 2024 ietvaros sadarbībā ar JELGAVAS TIPOGRĀFIJU  8. līdz 10. klašu skolēniem būs iespēja iepazīties ar drukas, mediju tehnoloģiju un mašīnbūves profesijām, kā arī nodaļu vadītāji Normunds Tiltiņš un Jānis Markus pastāstīs par nākotnes darba iespējām nozarē.

      

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un