+371 67324146

Sadarbība ar Krāslavas novada vispārizglītojošajām skolām

Popularizējot tehnikuma piedāvātos izglītības pakalpojumus un veicinot sadarbību ar vispārējās izglītības iestādēm, tehnikuma karjeras konsultante Solveiga Keistere, sadarbībā ar tehnikuma Krāslavas tehnoloģiju un inovāciju centra pedagogiem un audzēkņiem, 2024.gada marta beigās, viesojās vairākās Krāslavas novada pamatskolās un vidusskolās, lai informētu par mācību iespējām tehnikumā, profesionālās izglītības priekšrocībām, interešu izglītību un sabiedriskajām aktivitātēm.

Tikšanas laikā 8., 9.klašu skolēniem bija iespēja ne tikai teorētiski uzzināt par apmācību procesu RVT Krāslavas tehnoloģiju un inovāciju centrā, bet arī kopā ar  profesionālo mācību priekšmetu skolotājiem: Rutu Zambari, Jāni Kukli, Juri Krumpānu un Raivi Gavaru piedalīties auto, koka, šūšanas un IT meistarklasē. Paldies audzēkņiem Aļgim Berestņevam, Katerinai Slastjunovai, Vladai Grebņovai un Artim Olehno par atbalstu meistarklašu īstenošanā!

Pateicamies par sadarbību Robežnieku, Indras, Priežmales, Ezernieku, Andrupenes pamatskolām, Dagdas vidusskolai, Krāslavas Varavīksnes vidusskolai un Krāslavas ģimnāzijai!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un