+371 67324146

Apmeklē izstādi “PAVASARIS 2024” Rāmavā

Zemkopības ministrs, atklājot 32. Starptautisko lauksaimniecības biznesa izstādi “Rāmava 2024”, apmeklēja Rīgas valsts tehnikuma stendu, kurā iepazinās ar tehnikuma inženieru un jauniešu izstrādātājiem droniem un to programmnodrošinājumu, kas ir plaši pielietojams visdažādāko datu ieguvē zemkopības ražojošajās nozarēs.

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt izstādi PAVASARIS 2024, kas no 4. līdz 6. aprīlim norisināsies Biznesa centrā RĀMAVA. Izstādē pirmo gadu piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Pieaugušo izglītības centrs un piedāvās apmeklētājiem informāciju par profesionālās izglītības programmu īstenošanas iespējām pieaugušajiem.

“Izstādes laikā interesentiem stāstīsim par profesionālās pilnveides izglītības programmām neformālās izglītības programmām un citām izglītības iespējām, ko Rīgas Valsts tehnikums piedāvā akreditētajās izglītības programmās un kas ir pieejams gan klātienē, gan attālināti. Iepazīstināsim arī ar atsevišķiem moduļiem un individuālajiem mācību plāniem, kā arī mācībām vakaros un sestdienās,” uzsver Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga.

Izstādes PAVASARIS 2024 apmeklētāji Rīgas Valsts tehnikuma stendā varēs saņemt informāciju arī par 8 akadēmisko stundu “Droša Drona Lidošana: Iepazīšanās ar DJI Mini 4 Pro” programmu, kura paredzēta individuāliem dronu entuziastiem bez iepriekšējām zināšanām vai pieredzes dronu lidošanā. Programma piemērota visām vecuma grupām un ikvienam, kas vēlas apgūt dronu tehnoloģijas no pamatiem.

Lai varētu veiksmīgi saimniekot un attīstīties, ir svarīgi apsvērt iespējas kā automatizēt dažādus procesus, kā efektīvāk izmantot resursus, kā strādāt gudrāk, nevis vairāk. Tieši uz šiem jautājumiem būs likts uzsvars gaidāmajā biznesa izstādē PAVASARIS 2024. Izstādē PAVASARIS 2024 Rīgas Valsts tehnikums piedalās ar mērķi uzrunāt lauksaimniecības nozares uzņēmumus un iepazīstināt ar Rīgas Valsts tehnikuma iespējām profesionālajai pilnveidei.

Rīgas Valsts tehnikums izvērtē katru iespēju iepazīties ar tehnoloģiju inovācijām dažādās tautsaimniecības nozarēs, tā piemēram, FOREST4EU projekta “Eiropas Inovāciju partnerības tīkls, kas veicina mežsaimniecības un agromežsaimniecības operacionālās grupas” ietvaros Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga iepazinās ar mežsaimniecības un agromežsaimniecības sektora inovāciju un labo prakšu prioritāšu noteikšanu.

Rīgas Valsts tehnikuma Pieaugušo izglītības centrs, sadarbojoties ar darba devējiem un izprotot nozares un uzņēmuma vajadzības, izstrādā individuālus izglītības piedāvājumus. Kā piemērus var minēt līdzšinējo sadarbību ar AS “Grindeks”, SIA “Jelgavas tipogrāfija” un AS “Pasažieru vilciens”, kā arī citiem uzņēmumiem, kuru darbinieki ir ieguvuši jaunas zināšanas un prasmes.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji