+371 67324146

Elektromontāžas konkurss Enerģētikas nodaļas audzēkņiem

21. decembrī Enerģētikas nodaļas 3. kursu audzēkņiem bija iespēja piedalīties tehnikuma rīkotajā “Elektrisko instalāciju konkursā”. Konkursa galvenie mērķi bija –  motivēt audzēkņus patstāvīgi apgūt elektromontāžas darbu specifiku, noskaidrot labākos audzēkņus, no kuriem pats labākais varēs trenēties un pavasarī piedalīties Latvijas un, iespējams, arī starptautiska mēroga elektromontāžas konkursos. Kopumā konkursā piedalījās pieci audzēkņi, kuru elektriskās shēmas montāžas ātrumu, precizitāti un kvalitāti vērtēja pasniedzējs S. Breiers. Montēt vajadzēja elektrodzinēja spēka ķēdi zvaigznes/trijstūra slēgumam. Paralēli vajadzēja arī sagatavot referātu, par KNX gudro māju uzbūvi un programmēšanu. Vislabākie rezultāti bija Markusam Robertam Vanagam (22 punkti) no EA3 grupas, ļoti labs rezultāts bija arī Kristapam Kristoferam Kalniņam (20 punkti) no ET3 grupas. Maksimālais punktu skaits bija 25. Pārējās vietas, atbilstoši iegūtajiem punktiem, attiecīgi sadalīja EA3 grupas audzēkņi Iļja Prokopecs, Maksims Rodionovs un Oļegs Bakanovs. Konkursu organizēja pasniedzējs S. Breiers.   

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā