+371 67324146

Pieredzes apmaiņas brauciens

Turcijas pilsētā Vana, laika posmā no 13.11.2022. līdz 18.11.2022., notika Erasmus+ KA2 stratēģiskās partnerības labas pieredzes apmaiņas atbalsta projekta ”I code future”, Nr. 2021-CZ01-KA220-VET-000033285 starptautiskā sanāksme. Starptautiskajā partneru tikšanās laikā notika pieredzes apmaiņa izglītības iestādē „Computer Vocational High School”. Bija iespēja apskatīt enerģētikas, datorikas, arhitektūras mācību telpas un ķīmijas laboratorijas.  Tika diskutēts par to, kā labāk izveidot atbalsta sistēmu, kura palīdzētu audzēkņiem mācību grūtību un traucējumu gadījumos. Tika organizēta prāta vētra par projekta darbību, virzību, plānotajiem uzdevumiem un katra partnera pienākumiem. Liela uzmanība tika veltīta projekta mājas lapas izveidei, kurā katrs interesents varēs saņemt noderīgu informāciju. Vanas pilsētā PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” pārstāvēja Projektu nodaļas vadītāja S.Bidzāne un izglītības psiholoģe Z.Kriķe, kuras uzdevums bija dalīties pārdomās un pieredzē, par mācīšanās traucējumiem (disleksija, diskalkulija, disgrāfija un UDS), to ietekmi uz mācību vielas apguvi. Šīs sanāksmes noslēgumā, tās dalībnieki, vienojās par nākošo starptautiskā projekta partneru sanāksmi 2023. gada februārī Rīgā. 

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā