+371 67324146

Talantu konkurss “Topi pamanīts”

Jau otro gadu Rīgas Valsts tehnikums rīko jauno talantu konkursu “Topi pamanīts” izglītojamiem. Šogad tam tika pieteikti 14 priekšnesumi, bet īpaši atzīmējams fakts, ka dalībnieku vidū vien sešas bija meitenes.

Dalību konkursā pieteica trīs jaunie vokālisti – Adelija Antonova, Kamilla Jefimova un Oļegs Bakanovs – un trio – Oļegs Bakanovs, Sidnijs Jurciks un Gustavs Jēkabs Zeme-, bet kā visnotaļ neparasta ziņa vērtējams tas, ka drosmīgo jauniešu vidū izrādījās tik daudz talantīgu ģitāras spēles mīļotāju, jo savu dalību konkursā pieteica septiņi entuziasti – Andrejs Ļevenkovs, Daniels Lazdiņš, Ričards Jaševs, Daniils Pantelejenko un Renāts Maksimovs, Ļevs Šteimaks, Karina Kadacka-, kuri demonstrēja patiesu aizraušanos un izjustu mūzikas instrumenta spēli.

Trīs no dalībniekiem – Liene MuciņaSofija Čučukina un Kirils Petrovs – izvēlējās klausītājus un žūriju priecēt ar klavierspēli, un viens no jaunajiem pianistiem Kirils Petrovs ieguva arī konkursa GRAND PRIX balvu no jauniešu talantu atbalstošās biedrības EŅĢEĻA SIRDS vēstnesēm Ivandas Bites un Ievas Duļevskas, balvā saņemot iespēju apmeklēt izglītojošu pasākumu, apmācību programmu vai kā citādāk bagātināt savas zināšanas un prasmes 200 euro vērtībā.

Lai gan konkursā piedalījās tikai divi dejotāji – Jana Iļjeva un Kirills Makarovs -, tomēr Janai Iļjevai izdevās iekarot nedalītu skatītāju un žūrijas simpātijas un iegūt godpilno 3. vietu, savukārt par 1. vietas ieguvēju Oļegu Bakanovu viennozīmīgi jāsaka, ka viņš bija visatraktīvākais dalībnieks un Pergolesi „Nina” Oļega izpildījumā bija vienlaicīgi gan romantisks, gan aizrautīgs priekšnesums. Jāatzīmē arī tas, ka sava nozīme noteikti bija arī dalībnieku izvēlētajiem skaņdarbiem, jo brīdī, kad Ļevs Šteimaks emocionāli izpildīja pasaulslaveno EAGLES hitu „Hotel California”, zālē nebija neviena, kurš nedziedātu līdzi. Iespējams, ka tieši dziesmas izvēle palīdzēja Ļevam iegūt 2. vietu jauno talantu konkursā.

Pateicības un atzinības vārdus no žūrijas un Rīgas Valsts tehnikuma direktores saņēma katrs jauno talantu šova dalībnieks, bet street dance dejotājs Kirills Makarovs saņēma īpašu Simpātiju balvu no Latvijā zināmās repa mūziķu apvienības GODA VĀRDS ar novēlējumu – nekad nezaudēt savus sapņus un tikai kopā ar tiem doties uz savu mērķi!

Noteikti jāatzīmē arī Krāslavas TIC izglītojamo sagatavotie krāšņie modes šovi „Atgriežoties 60-tajos. Improvizācija” un „Melnais un baltais”, ko skatītājiem bija iespējams vērot brīdī, kamēr žūrija apspriedās un skaitīja punktus aiz slēgtām durvīm.

Sirsnīgu PALDIES gribas pateikt jauno talantu šova organizatoriem, īpaši Rīgas Valsts tehnikuma Audzēkņu pašpārvaldes dalībniekiem – Edijam Aizgirēvičam, Aigaram Cīrulim, Mārcim Somam-Saknem, Robertam Paulam Rozenvaldam, Evijai Priedei, Elīnai Ošiņai, Alisei Upītei, Andrim Zvilnam, Karīnai Pereponei, Gustavam Jēkabam Zemem – par entuziasmu, patiesu vēlmi mācīties organizēt un vadīt pasākumus, par vēlajiem mēģinājumu vakariem un uzdrīkstēšanos, Audzināšanas nodaļas metodiķei Ievai Dorilai, skolotājai Baibai Vītolai un Audzēkņu pašpārvaldes koordinatorei Ilonai Šnikvaldei.

PALDIES žūrijai – Ievai Duļevskai, Ivandai Bitei, Evai Liepai, Baibai Vītolai un Gundaram Bernātam – par ieklausīšanos katrā jaunajā talantā, par korektu un motivējošu novērtējumu!

Patiesi un patīkami pārsteidza jauniešu drosme un izdoma priekšnesumu sagatavošanā, un atliek vien novēlēt, lai arī nākamajā gadā konkurss izdodas tikpat krāšņs, pozitīvām emocijām piepildīts un iedvesmojošs!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un