+371 67324146

Meistarklase “Čivināsim kopā!”

Pavasaris tuvojas. Pavasaris tuvojas? Pavasaris tuvojas!  Tagad to pilnīgi skaidri zina tie Rīgas Valsts tehnikuma jaunieši, kuri piedalījās Kokapstrādes nodaļas rīkotajā aktivitātē ,,Čivināsim kopā jeb uzmeistaro savu putnu būri”.

27.februāra pēcpusdienā TIC kokapstrādes darbnīcā Dārzciema ielā bija pulcējušies jaunieši no Datorikas, Drukas un mediju, arī Kokapstrādes nodaļas, lai paši no pirmā dēlīša līdz pēdējai naglai izgatavotu savu putnu būri, ko pēc tam  uzstādīt pavisam konkrētā vietā – laukos pie vecmāmiņas, vasarnīcā vai piemājas bērzā. Tapšanas procesu vadīja un veicamos darbus ierādīja Kokapstrādes nodaļas profesionālo priekšmetu pedagogs Indulis Aukmanis. Pasākumā piedalījās arī visu Kokapstrādes nodaļas grupu audzinātājas. Paldies grupu audzinātājai  Ditai Tiesnesei par pasākuma organizēšanu.

Jaunieši putnu būrus gatavoja, strādājot pa pāriem, bet nodarbības beigās katrs atzina, ka tomēr būtu gribējies izgatavot mājvietu arī saviem piemājas putniem. Ceram, ka putni jaunās mājvietas novērtēs un ir gaidāmi Jurģi.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs