+371 67324146

RVT JAUNIEŠI IZCĪNA 3.VIETU FLORBOLA SACENSĪBĀS

14.februārī Bulduru Dārzkopības vidusskolā norisinājās sporta metodiskā centra “AMI” rikotās florbola sacensības jauniešiem Rīgas reģionā, kurās piedalījās arī mūsu komanda.

Apakšgrupu sacensībās mūsējie spēkojās ar Mākslas un mediju tehnikuma, kā arī Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas jauniešiem. Izcīnot vienu uzvaru divās spēlēs izdevās kvalificēties pusfinālam.

Pusfinālā bija jāspēlēs pret Rīgas Tehniskās koledžas puišiem, kuri šoreiz bija pārāki, tādējādi mūsu puišiem bija jācīnās par 3.vietu.   

Spēlē, par bronzas medaļām, mūsu komandai pretī stājās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma jaunieši, kuri bija vareni noskaņojušies spēlei un iesāka spēli gūstot 3 vārtus. Mūsu komanda nepadevās un tuvojoties spēles beigām spēja izvirzīties vadībā ar rezultātu 4:3. RTRIT puiši nebija gatavi padoties un  pēdējā minūtē izlīdzināja spēles rezultātu, kas nozīmēja, ka būs jāspēlē papildlaiks līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Pagarinājuma sākumā abas komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem. Kādā no nākošajiem uzbrukumiem, burzmā pie vārtiem, veiklākais bija mūsu uzbrucējs, iebakstot bumbiņu vārtos, tādējādi mūsu komandai izdevās izcīnīt 3.vietu Rīgas reģionā.

Paldies skolas vadībai par atbalstu dalībai sacensībās un puišiem par cīņu.

Komandas sastāvs:

Rimants Kalvins StangaPIT 1
Regnārs ŠmitsGK2-2
Dmitrijs SorkinsGL3-1
Ivars PētersonsET2
Rihards Alberts KašsDT2-1
Valdis Valters VanagsN1
Artūrs OnisčaksGL2-2
Arsenijs KomisarovsM2
Niks VeidemanisDP4-3
Viktors StraumeGL3-1
Ričards GluhovsEA2
Rihards IlmanisM2

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs