+371 67324146

RISEBA asoc. prof. Dr. oec. Ivitas Faitušas vieslekcija

2022. gada 5. oktobrī pie PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” izglītības programmas “Grāmatvedība” 4. kursa audzēkņiem viesojās Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” Ekonomikas un finanšu katedras vadītāja, praktizējoša ārpakalpojuma grāmatvede, asociētā profesore Dr. oec. Ivita Faituša.

Vieslekcijas laikā I. Faituša iepazīstināja audzēkņus ar savām izglītības, profesionālajām un akadēmiskajām gaitām, audzēkņu izglītības iespējām grāmatvedības un finanšu jomā pēc tehnikuma absolvēšanas, kā arī ar praktizējoša grāmatveža ikdienu, priekšrocībām un izaicinājumiem. I. Faituša audzēkņiem īpaši uzsvēra, ka izglītība indivīdam sniedz plašākas iespējas profesionālajā jomā, un aicināja jauniešus turpināt mācības arī pēc tehnikuma absolvēšanas. Vieslekcijas laikā jauniešiem bija iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt uz tiem atbildes.

Foto: Asoc.prof. Dr. oec. Ivita Faituša un G4 grupas audzēkņi vieslekcijas laikā un pēc tās.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”