+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikums izcīnījis 2. vietu “Zaļās jostas” projektā Latvijas mērogā!

“Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Balticfloc”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Pilsētvides serviss”, “Lautus Vide PS” un Valsts izglītības satura centru 2021./2022. mācību  gadā tika izsludinājusi Vislatvijas makulatūras vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai”. Šajā akcijā nolēma  piedalīties arī Rīgas Valsts tehnikums ar savas akcijas moto:RVT ar dabu, joZaļās jostas” mērķis – tīra Latvija – ir arī mūsu mērķis!

Kopumā Rīgas Valsts tehnikums akcijā nostartēja ar lielisku rezultātu – tika nodoti 18547 kg makulatūras un iegūta 2. vieta visas Latvijas mērogā! Līdz ar to var droši teikt, ka, pateicoties mūsu aktivitātei, ir izglābti 346,83 koki, ietaupīts 834,62 litru  ūdens un ir nodrošināta reāla iespēja iegūt 14,29 tonnas  papīra!

Rīgas Valsts tehnikumā strādā lieliska komanda – audzēkņi, pedagogi un darbinieki.  Iegūtā otrā vieta pierāda, ka esam vienota komanda, kura spēj apvienoties un kopā virzīties uz sapni. Sākotnēji mēs visi saņēmām iedvesmu no direktores Dagnijas Vanagas, tālāk notika plānošanas darbi, atbildības sadalījums, sadarbība ar audzinātājiem, jauniešiem un, protams, informācijas ievietošana mājas lapā www.rvt.lv, kur regulāri tika atspoguļota jaunākā informācija. 

Ticība mērķim spēj piepildīt sapni! Paldies visiem par atsaucību!

Grupas, kuru ieguldījums rezultējās ar 1. līdz 9. vietas iegūšanu tehnikuma akcijas ietvaros:

  1. ATK2;
  2.  N2;
  3. N3;
  4. Audzēkņu pašpārvalde;
  5. S1;
  6. KT3;
  7. GL1-1;
  8. MG1;
  9. G1.

Dalīties

Jaunākās publikācijas