+371 67324146

Projekts “Videi draudzīgs strādnieks”

2022.gada 17.martā Polijas pilsētā Belostokā notika Eiropas Savienības finansētā projekta “Ecofriendly Worker 1.0” iesaistīto pušu tikšanās, kurā PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” pārstāvēja projektu nodaļas vadītāja Sandra Bidzāne un karjeras konsultante Solveiga Keistere. Tikšanās laikā projekta partneri prezentēja savu pārstāvēto nozari projektā un vienojās par katra projekta partnera lomu tajā.

Projekta mērķis ir 24 mēnešu laikā, sadarbojoties divām skolām un nevalstiskajai organizācijai, kas darbojas profesionālās izglītības jomā, veicināt videi draudzīgu izpratni darbavietā 3 nozarēs: ēdināšana, būvniecība un elektroenerģija. PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” projektā pārstāvētā sadaļa skar elektroenerģijas nozari un tehnikuma sadarbības partnerus enerģētikas uzņēmumos.

Projekta laikā plānota videi draudzīga darbinieka sertifikāta izstrāde un ekoloģisko prasmju līmeņa paaugstināšana, veicinot uzvedības izmaiņas individuālajos ieradumos.

Tikšanās 2.daļā bija iespēja apmeklēt ēdināšanas uzņēmumus, aprunāties ar to vadību un izzināt videi draudzīgas principus gastronomijas un ēdināšanas jomā.

Noslēgumā projektā iesaistītās puses vienojās par tālākajiem darbības soļiem, kā arī nākamā partneru tikšanās paredzēta jūnijā Lietuvā, savukārt, rudenī Latvijā.

#Erasmus+ #Changing lives #Opening minds #Ecofriendly worker #Fundacja Centrum Umiejętności Praktycznych #Viesoji Istaiga Vilniaus Jeruzales Darbo Rinkos Mokymo Centras

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs