+371 67324146

Erasmus+ KA2 projekta darba grupas sanāksme

2022. gada 15. – 17. jūnijam notika Erasmus+ KA2 projekta “Ecofriendly worker 1.0”, Nr. 2021-1-PL01-KA210-VET-000032894 darba grupas sanāksme Viļņā, Lietuvā, kurā tehnikumu pārstāvēja Pieaugušo izglītības centra izglītības metodiķis Guntars Loba, karjeras konsultante Solveiga Keistere un projektu nodaļas speciāliste  Liena Ādamsone. 

Tikšanos organizēja projekta partneris no Lietuvas nevalstisko organizāciju profesionālās izglītības centra (VJDRMC) un piedalījās projekta vadošais partneris  no Polijas “Fundacja Centrum Umiejętności Praktycznych” (CUP). 

Projekta mērķis ir veicināt izpratni darbiniekiem par vides aizsardzību un videi draudzīgu darbošanos trīs tautsaimniecības nozarēs 24 mēnešu laikā, sadarbojoties divām profesionālās izglītības skolām un nevalstiskajai organizācijai.  

Tikšanās laikā projektā iesaistītie partneri prezentēja videi draudzīgas uzvedības piemērus darbavietā ēdināšanas, būvniecības un enerģētikas nozarēs. Tehnikuma pārstāvji iepazīstināja ar videi draudzīgu uzvedību tehnikuma Enerģētikas nodaļā un darba vietā enerģētikas nozares uzņēmumā.  

Nākamā projekta tikšanās paredzēta rudenī Latvijā. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas