+371 67324146

Profesionālo izglītības iestāžu konkurss “PROFS- 2022”

Lai veicinātu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī, lai radītu topošo darbinieku interesi par sociālo dialogu, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” telpās  šī gada 16.novembrī rīkoja konkursa “PROFS-2022” pusfinālu, kurā piedalījās komandas no 4 izglītības iestādēm:  PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”, Rīgas Tehniskā koledžas, Rīgas Celtniecības koledžas un Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas. 

Profesionālo izglītības iestāžu komandas tika vērtētas pēc noteiktiem kritērijiem – iesūtīta mājas darba, kuru prezentēja konkursa laikā; viktorīnas darba tiesību jautājumos, par darba aizsardzību un sociālā dialoga tēmām; kā arī katra komanda uz vietas risināja vairākas situācijas saistībā ar darba vides un tiesiskajām attiecībām. 

Tehnikumu pārstāvēja un godpilno 2.vietu ieguva Komercdarbības nodaļas GK-3 grupas audzēkņi: Laine Aleksejeva, Faina Broide, Krista Voitāne, Daniela Hermanovska, Jana Litvinova un Adrians Brigers. Konkursa sagatavošanās laikā notika komandas sastāva maiņa, bet sākotnēji komandas sastāvā bija arī izglītojamā Arlita Kalniņa, kura līdzdarbojās mājas darba izveides posmā. 

Liels paldies Komercdarbības nodaļas vadītājai Lailai Umbraško par atbalstu, kā arī Komercdarbības nodaļas profesionālo priekšmetu skolotājai Brigitai Bržeskai, par audzēkņu sagatavošanu konkursam “PROFS- 2022”. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs