+371 67324146

PIKC RVT Krāslavas teritoriālās struktūrvienības skolotājas Agitas Svarinskas pieredzes stāsts par Erasmus+ mobilitāti Francijā

Mobilitātes norises laiks: 13.02.2022.-17.02.2022.

Uzņemošā organizācija: Chambre de Métiers et de, l’Artisanat de l’Aveyron, Rodezā, Francijā

Mobilitātes pirmajā dienā Rodezā, Francijā man bija iespēja runāt un rast atbildes uz saviem jautājumiem ar konsulārās kameras “Chambre de Métiers et de l’Artisanat” pārstāvi, kā pakļautībā ir mācību centrs “Campus des Métiers et de l’Artisanat”, kurš izstāstīja, kādu atbalstu un informāciju sniedz mācekļiem, un kā palīdz veidot savu uzņēmumu. Konsulārā kamera ir vērsta uz amatniecības uzņēmumu attīstību.

Man bija iespēja iepazīties gan ar mācību centra mobilitātes koordinatori Julie Rous, gan ar pedagogiem, kas izstāstīja gan par mācību centra iegūstāmajām profesijām, mācību metodēm, novērtēšanu un parādīja mācību centra telpas un to materiāltehnisko nodrošinājumu. 

Man bija iespēja tikties ar autoservisa īpašniekiem, kur Krāslavas teritoriālās struktūrvienības audzēkņi ieguva praktiskās zināšanas divu nedēļu laikā, tādējādi izprotot autoservisu darbības virzienu, specifiku un nepieciešamās pamatiemaņas, piedaloties mobilitātes projektā.

Erasmus + mobilitātes laikā notika vairāki izbraucieni pie ievērojamākajiem un apmeklētākajiem apskates objektiem – Mijo viadukts un Salles la Source ūdenskritums.

Mobilitātes laikā guvu iespēju uzlabot savas angļu valodas komunikācijas prasmes, strādājot ar kolēģiem no mācību centra “Campus des Métiers et de l’Artisanat”.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji