+371 67324146

Pieaugušo izglītības centrasadarbības pasākums Enerģētikas nozarē

Pieaugušo izglītības centrā 18.septembrī notika kārtējā tikšanās ar Latvijas enerģētikas un energobūvnieku asociācijas specializētā sertifikācijas centra ekspertu Osvaldu Makrecki. Tikšanās gaitā tika izprastas jaunākās attīstības tendences nozarē un darba devējiem nepieciešamās darbinieku zināšanas un prasmes. Kopīgi pieņemts lēmums izstrādāt neformālās izglītības programmas, profesionālās tālākizglītības programmu “Atjaunojamās enerģijas”, 960 stundu apjomā un piedāvāt nozares uzņēmumiem. Kā alternatīva joprojām pastāv iespēja apgūt atsevišķus profesionālos mācību moduļus klasiskajā elektrotehniķa un/vai atjaunojamās enerģijas specialitātē.

Pateicamies Osvaldam Makreckim par ilggadīgu, efektīvu sadarbību, atsaucību un dalību pasākumā. Paldies Pieaugušo izglītības centra darbiniekiem un Karjeras konsultantei Solveigai Keisterei par atvēlēto laiku pasākuma organizācijai un jēgpilnai norisei. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Tirgus izpēte par jumtu tīrīšanu

PIKC Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par jumtu tīrīšanu. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: kanceleja@rvt.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra 1C, Rīga,