+371 67324146

”Nordplus” projekta ietvaros iepazīstas ar dzelzceļa nozari Lietuvā

Desmit Rīgas Valsts tehnikuma skolotāji un darbinieki šā gada 24.–28. oktobrī piedalījās ”Nordplus” Pieaugušo izglītības programmas projekta “Cilvēkresursu vadība dzelzceļa transporta nozarē”, Nr. NPAD-2020/10231 mobilitātē Lietuvā. Projekta koordinators – Viļņas Tehnoloģiju un dizaina koledža – organizēja vizītes uz Lietuvas dzelzceļa transporta nozares uzņēmumiem.

Projekta dalībnieki apmeklēja Viļņas Tehnoloģiju un dizaina koledžas Profesionālās izglītības nodaļu, iepazinās ar dzelzceļa transporta speciālistu praktisko mācību centra darbību un resursiem, pārrunāja profesionālo mācību programmu saturu, pilnveidoja kompetences, diskutēja par moduļa “Cilvēkresursu vadība” attīstību un integrācijas iespējām vilciena mašīnista profesionālo mācību programmā.

Rīgas Valsts tehnikuma darbinieki kopā ar Viļņas Tehnoloģiju un dizaina koledžas Profesionālās izglītības nodaļas vadītāju un profesionālajiem pedagogiem apmeklēja UAB “LTG Infra” Dzelzceļa satiksmes vadības centru, UAB “LTG Link” dīzeļvilcienu depo, UAB “LTG Cargo” Viļņas lokomotīvju remonta depo un Kauņas intermodālo termināli. Uzņēmuma pārstāvji iepazīstināja projekta dalībniekus ar darba specifiku dzelzceļa transporta nozarē, lietišķajām tehnoloģijām, personāla vadību, pārrunāja darbinieku nepieciešamību.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

VESELĪGI=GARŠĪGI 

2023. gada 23. novembrī RVT Dienesta viesnīcas atpūtas telpā notika pasākums par veselīgu uzturu. Jaunieši klausījās semināru par sāls, cukura un ūdens nozīmi organismā. Paralēli