+371 67324146

Mācību ekskursija uz SIA ”TROPIC” vairumtirdzniecības noliktavu Ķekavā

Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas profesionālās izglītības programmas „Loģistikas darbinieks” GL2-1 grupas audzēkņi šī gada 11. maijā   apmeklēja SIA ”TROPIC” vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības noliktavu  Ķekavā, mācību ekskursija tika organizēta moduļa „Noliktavu uzskaite un apsekošana” praktisko aspektu apgūšanai reālas noliktavas apstākļos. Izglītojamajiem mācību ekskursijas laikā bija iespēja apskatīt un iepazīties ar tādiem procesiem kā – vairumtirdzniecība, fasēšana, importēto preču marķēšana atbilstoši valsts prasībām, dokumentu gatavošana, apstrāde, izsniegšana, preču pieņemšana, nosūtīšana, un protams klātienē iepazīt visus pārējos noliktavas organizatoriskos procesus.

Mācību ekskursijas noslēgumā audzēkņi atzinīgi novērtēja uzņēmumā redzēto un atzina, ka ir ieguvuši jaunas zināšanas par noliktavās veicamajiem darbiem un notiekošajiem procesiem.

Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas loģistikas profesionālo mācību priekšmetu pedagogs Baiba Lapinska.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs