+371 67324146

Mācību ekskursija uz SIA ”TROPIC” vairumtirdzniecības noliktavu Ķekavā

Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas profesionālās izglītības programmas „Loģistikas darbinieks” GL2-1 grupas audzēkņi šī gada 11. maijā   apmeklēja SIA ”TROPIC” vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības noliktavu  Ķekavā, mācību ekskursija tika organizēta moduļa „Noliktavu uzskaite un apsekošana” praktisko aspektu apgūšanai reālas noliktavas apstākļos. Izglītojamajiem mācību ekskursijas laikā bija iespēja apskatīt un iepazīties ar tādiem procesiem kā – vairumtirdzniecība, fasēšana, importēto preču marķēšana atbilstoši valsts prasībām, dokumentu gatavošana, apstrāde, izsniegšana, preču pieņemšana, nosūtīšana, un protams klātienē iepazīt visus pārējos noliktavas organizatoriskos procesus.

Mācību ekskursijas noslēgumā audzēkņi atzinīgi novērtēja uzņēmumā redzēto un atzina, ka ir ieguvuši jaunas zināšanas par noliktavās veicamajiem darbiem un notiekošajiem procesiem.

Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas loģistikas profesionālo mācību priekšmetu pedagogs Baiba Lapinska.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

PROJEKTS MŪSU NĀKOTNEI 

No 20. septembra līdz 22. septembrim notika Erasmus+ KA2 projekta „Ecofriendly worker 1.0”, Nr. 2021-1-PL01-KA210-VET-000032894 sanāksme, kurā tika izskatīts izstrādātais ziņojums un tajā ietvertie “Zaļās”

Prakses iespējas a/s ”Sadales tīkls” 

6. septembrī TIC viesojās AS “Sadales tīkls” personāla vadītāja Linda Bernharde un tehnikuma absolvents, elektroietaišu ekspluatācijas inženieris Guntis Puriņš. Viņi pastāstīja par prakses iespējām uzņēmumā

Mācību ekskursija uzņēmumā SIA „DSV Transport” 

2023.gada 20.septembrī  Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītības programmas “Loģistika” GL2 grupas izglītojamie, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Andreju Andmani un grupas audzinātāju Ilzi Rudaku, devās