+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma absolventa, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma vadītāja Aleksandra Pučkova vieslekcija

2023.gada 12. maijā pie Rīgas Valsts tehnikuma izglītības programmas “Grāmatvedība” 2.kursa audzēkņiem viesojās sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma vadītājs (restorāna direktors) Aleksandrs Pučkovs.

Vieslekcijas laikā A.Pučkovs iepazīstināja audzēkņus ar savu akadēmisko un profesionālo – izaugsmi. Stāstīja izglītojamiem par savu karjeras attīstību. Rīgas Valsts tehnikumā viņš ieguva kvalifikāciju “Grāmatvedis”, mācījās LU Vadības fakultātē, strādāja grāmatvedības uzņēmumā un sabiedriskās ēdināšanas nozarē. 10 gadus A.Pučkovs dzīvoja ārzemēs – Lielbritānijā un Spānijā, kur ieguva papildu zināšanas un darba pieredzi. Atgriežoties Latvijā Aleksandrs sāka strādāt restorānā par administratoru un šobrīd viņš ir restorāna direktors.

Vieslekcija tika veltītā mācību moduļa  -“Naudas līdzekļu uzskaite”, tēmai “Kases sistēmas un ar to saistīto dokumentācijas pārbaude un apstrāde”.  A.Pučkovs audzēkņiem īpaši uzsvēra, ka iegūtās zināšanas grāmatvedībās jomā viņam, kā restorāna direktoram, ir ļoti nepieciešamas, jo viņa uzdevums – kontrolēt visus restorānā esošos procesus, jāzina likumi un citi normatīvie akti, kas saistīti ar darījumu dokumentāciju un uzskaiti. A.Pučkova moto – “Jā cilvēkam ir griba un atbildības sajūta – viņš var visu sasniegt” un, viņa pārliecība ir tāda, ka izglītība sniedz plašākas iespējas profesionālajā jomā, tādēļ viņš aicināja jauniešus turpināt mācības, arī pēc Tehnikuma absolvēšanas. Vieslekcijas laikā jauniešiem bija iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt uz tiem atbildes.

Nodarbību organizēja skolotāja Nataļja Paramonova.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs