+371 67324146

MĀCĪBU EKSKURSIJA UZ SIA “GETLIŅI EKO”

Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas profesionālās izglītības programmas „Reklāmas pakalpojumu darbinieks” GK1 grupas audzēkņi šī gada 15. Maijā apmeklēja SIA ”GETLIŅI ECO”. Ekskursijas mērķis bija – moduļa „Preču un pakalpojumu pārdošana”,  tēmu – „Loģistika, Zaļā loģistika un zaļā domāšana”  apguve ar praktiskiem piemēriem, to reālās pielietošanas apzināšana un apskate.

SIA ”Getliņi EKO” sabiedrības izglītošanas  nodaļas sagatavotās ekskursijas ietvaros, GK1 grupai bija iespēja iepazīties ar zaļās domāšanas un loģistikas mijiedarbību un ikdienas pielietojumu mūsu valstī, ar Rīgas un Pierīgas rajonu atkritumu apsaimniekošanā pielietotajām mūsdienu tendencēm, atkritumu loģistikas problēmām un to risinājumiem.

Mācību ekskursijas noslēgumā audzēkņi atzinīgi novērtēja mācību ekskursiju un atzina, ka ir ieguvuši jaunas zināšanas, par zaļo domāšanu, atkritumu šķirošanas un apsaimniekošanas procesiem.

Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas loģistikas profesionālo mācību priekšmetu pedagogs – Baiba Lapinska.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

RVT Latvijas Meža dienās 

AS “Latvijas valsts meži” aicina skolas, ģimenes un ikvienu dabas draugu iepazīt mežu bagātības gada grandiozākajā Meža dienu pasākumā “Latvijas meža dienas”, kas notiks 2023.