+371 67324146

PRAKSE LV

03.04.2023. Komercdarbības nodaļas B1 grupas izglītojamie piedalījās portāla – prakse.lv organizētājā tiešsaistes pasākumā – atvērto durvju dienā uzņēmumā  a/s ”CITADELE”.  

            Pasākumā laikā izglītojamiem tika pastāstīts par prakses un darba iespējām bankā ”Citadele”. Banka ir gatava sadarboties, ar jebkuru kursu izglītojamiem, ja viņiem ir interese un iespējas, tiek piedāvātas gan prakses iespējas, gan darba vietas Klientu apkalpošanas nozarē.

Ar savu veiksmes stāstu dalījās ”X REWARDS” vadītājs Baltijā Artūrs Gimburgs, kurš bankā strādā jau 17 gadus.

            Pasākums bija divās daļās – 1.daļa – uzņēmuma prezentācija un stāsts par uzņēmumu.

            2. daļa – spēle ”TRELLO”. Spēlē piedalījās B1 grupas 8 izglītojamie, pārējie bija novērotāja lomā.

            Spēlē katram tika dots savs uzdevums, par kuru jāatbild. Spēle bija saistīta ar ražošanas procesu, kurā ir klients un piegādātājs. Pēc katras spēles kārtas bija iespējams aprēķināt komandas darba produktivitāti un gūto peļņu. Sasniedzamais rezultāts – aktīvi strādāt un darboties komandā.

            Paldies organizatoriem – Evitai Karlsonei, Intai Akentjevai, Dāvim Freidenfeldam.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Projekta pirmā starptautiskā sanāksme Rīgā

Erasmus+ Maza mēroga partnerības projekta “Tools and techniques for a better choice of profession”, Nr. 2023-2-LV01-KA210-VET-000174014 ietvaros no 18. – 19. martam notika pirmā starptautiskā

Tirgus izpēte par noliktavas kastu iegādi

Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par noliktavas kastu iegādi.Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: kanceleja@rvt.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Krišjāņa Valdemāra ielā 1C, Rīgā, 221kab.).Finanšu