+371 67324146

Mācību ekskursija izglītības programmas “Grāmatvedība” 4.kursam

Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” G4 grupas audzēkņiem mācību ekskursijas ietvaros,  2023.gada 18.septembrī,  bija iespēja apmeklēt vairākas vietas, kā piemēram uzņēmumā SIA „Linas Agro”, kurš ir  viens no lielākajiem Latvijas graudu eksportētājiem un vadošajiem sertificētu sēklu, mēslojuma un augu aizsarglīdzekļu piegādātājiem Latvijā, bija iespēja arī iepzīties kādā grāmatvedības programmā notiek grāmatvedības uzskaites kārtošana starp grupas uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Kā arī kādas īpatnības grāmatvedības uzskaitē ir pielietojot ne tikai Latvijas Republikas normatīvos aktus, bet arī straptautiskos grāmatvedības standartus.

Savukārt Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē, G4 grupas studenti tika iepzīstināti ar universitātes fakultātēm un mācību programmām,  kā arī ar administratīvās ēkas telpām, t.sk dekanātu.

Savukārt nākamajā ražošanas uzņēmumā SIA Karameļu dabnīcā, G4 audzēkņiem stundas laikā bija iespēja uzdot daudz jautājumu par uzņēmuma produktu idejas rašanos, nepieciešamajiem finanšu resursiem, idejas tālākai attīstībai līdz uzņēmuma dibināšanai, ražošanas procesa attīstību uzņēmuma attīstības sākumā un patreiz, kā arī un nepieciešamo izejvielu izvēli un iepirkšanu no piegādātājiem. Uzņēmumā audzēkņi iepazinās ar produkcijas pārdošanas kanāliem Latvijā un Eiroas Savienībā. Un rezultātā varēja novērtēt kā notiek ražošanas process mazā uzņēmumā un starptautiskā uzņēmumā.

  Audzēkņi atzinīgi novērtēja mācību ekskursiju un atzina, ka diena bija ļoti gara, tomēr tās laikā ir iegūtas daudzpusīgas zināšanas mācību ekskursijas laikā.

Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas, grāmatvedības profesionālo mācību priekšmetu pedagogs, Ieva Rebiņa – Serjakova.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs